IKI GRUODŽIO 15 LIKO:

DUK

Kada vyks bėgimas?

2019 m. gruodžio 15 d. Vilniuje.

Kokius atstumus galima bėgti?

Dalyviai gali bėgti 12 km, 6 km, 3 km distancijas. Vaikai galės įveikti 200m „Nykštukų bėgimo“ distanciją.

Kada bėgimų pradžia?

10.30 val. 12 km startas

12.00 val. 6 km startas

13.15 val. „Nykštukų bėgimo“ (200m) startas;

13.30 val. 3 km startas

Kas gali registruotis?

12, 6, 3 km distancijose gali registruotis visi norintys. „Nykštukų bėgimo“ dalyvių amžius – nuo 2 iki 12 metų. Nepilnamečiai dalyviai numerių atsiėmimo metu turės pateikti atspausdintą ir pasirašytą tėvų sutikimą.

Kaip elgtis, jei registruojantis neteisingai įrašytas dalyvio vardas?

Jei pastebėjote neteisingai įrašytą vardą, gimimo datą ar komandos pavadinimą, rašykite e-laišką info@kaledinisbegimas.lt  su teisinga informacija. Registracijos anketos informacijos keitimo mokestis – 5 Eur

Užsiregistravau, bet nerandu savo vardo dalyvių sąraše

Jei esat užsiregistravęs/-usi, tačiau nerandate savo vardo dalyvių sąraše, rašykite adresu info@kaledinisbegimas.lt įrašydami savo vardą, pavardę, pasirinktą distanciją ir apytikslę registracijos datą. Organizatoriai su Jumis susisiek ne vėliau kaip per 48 valandas.

Ar galiu pakeisti pasirinktą distanciją?

Dalyvis gali keisti registracijos metu pasirinktą distancija likus ne mažiau kaip savaitei iki renginio dienos. Distancijos keitimo mokestis – 5 Eur. Keičiant distanciją taip pat turi būti sumokamas skirtumas tarp sumokėtos sumos ir pasirinktos distancijos registracijos mokesčio. Dalyvis gali keisti informaciją nurodytą registracijos metu (vardą, pavardę, klubo / komandos pavadinimą ar bet kurią kitą informaciją), registracijos anketos informacijos keitimo mokestis – 5 Eur.

Ar aš gausiu medalį?

Renginio dalyviams 12 km, 6 km bei 3 km dalyviams bus įteiktas dalyvio atminimo medalis.

Kokios kitos paslaugos bus suteiktos dalyviams?

Atskiri tualetai vyrams ir moterims bus įrengti starto finišo zonoje. Veiks vyrų ir moterų persirengimo kambariai, daiktų saugykla.

Kur galima rasti praėjusių metų rezultatus?

2015 m. rezultatus galite rasti čia, 2016 m. rezultatus – čia, 2017 m. rezultatus – čia.