Dalyviai

Dalyviai

Užsiregistravote, bet nesate dalyvių sąraše? Spauskite čia

Nr. Vardas Pavardė Miestas Šalis Distancija Klubas
1 Jekaterina Tarejeva Vilnius Lietuva 12km ALFA CLINIC
2 Dainius Petkevičius Vilnius Lietuva 12km
3 Rūta Mackevičiūtė Vilnius Lietuva 12km
4 Andrius Jonušas Vilnius Lietuva 12km
5 Marius Lunys Vilnius Lietuva 12km mano batai buvo 2
6 Justė Gvazdaitytė Vinius Lietuva 12km
7 Paulius Žlioba Lietuva 12km
8 Saulius Mašnauskas Vilnius Lietuva 12km
9 Paulius Masiulis Vilnius Lietuva 12km Yamaha-Vilnius.LT
10 Vitalijus Gricius Vilnius Lietuva 12km
11 Valdonė Bernatavičienė Vilnius Lietuva 12km
12 Rimantas Bernataviičius Vilnius Lietuva 12km
13 Urtė Bernatavičiūtė Vilnius Lietuva 12km
14 Virginijus Jakutis Vilnius Lietuva 12km Santa.lt
15 Augustas Černiauskas Vilnius Lietuva 12km
16 Algirdas Survila Vilnius Lietuva 12km
17 Egidijus Šimkūnas Vilnius Lietuva 12km
18 Egidijus Četrauskas Širvintos Lietuva 12km
19 Ivan Dvinel Dieveniskes Lietuva 12km Kazimiero ratai
20 Antanas Steponavičius Vilnius Lietuva 12km
21 Nerijus Buivydas Vilnius Lietuva 12km „Sėkmės mokykla“
22 Monika Valeišaitė Lietuva 12km
23 Deividas Daunys Kaunas Lietuva 12km Fankas
24 Vaidas Velutis Garliava Lietuva 12km InfoEra Software
25 Edgar Deduchov Vilnius Lietuva 12km Barclays Runners
26 Eglė Markūnė Lietuva 12km
27 Ignas Ivonis Vilnius Lietuva 12km
28 Algimantas Šimkūnas Švenčionys Lietuva 12km Liūto Narvas
29 AIDAS SADAUSKAS Vilnius Lietuva 12km
30 Dovydas Sankauskas Vilnius Lietuva 12km ilginuotoliai.lt
31 Denisas Knelis Vilnius Lietuva 12km
32 Audrius Jankauskas raseiniu raj Lietuva 12km asketas
33 Laurynas Dovydaitis Vilnius Lietuva 12km
34 Žilvinas Čekas Vilnius Lietuva 12km Moller Auto
35 Agnė Barauskaitė Vilnius Lietuva 12km
36 Mintautas Šukys Vilnius Lietuva 12km
37 Xavier de Chambonas Vilnius Prancūzija 12km IBM
38 Darius Milašius Lietuva 12km -
39 Justinas Černiauskas Vilnius Lietuva 12km Dobilas
40 Edvard Sadovskij Vilnius Lietuva 12km Tamsos kariai
41 Kazimiras Kropa Dieveniškės Lietuva 12km Kazimiero ratai
42 Kęstutis Pilipavičius Švenčionys Lietuva 12km
43 Akvilė Golumbiauskaitė Vilnius Lietuva 12km
44 Ernestas Zibuda Marijampole Lietuva 12km
45 Olga Kondratjeva Vilnius Lietuva 12km
46 Edvard Junda Vilniaus rajonas Lietuva 12km Sviesos Kariai
47 Lauras Aleksandravičius Vilnius Lietuva 12km bėgikai.lt
48 Raminta Jankauskytė Vilnius Lietuva 12km
49 Mantas Jukna Lietuva 12km FL
50 Viktoras Saldžiūnas Vilnius Lietuva 12km Devyni
51 Tomas Želionis Kaunas Lietuva 12km Kauno Maratono Klubas
52 Ignas Gylys Molėtai Lietuva 12km Montis Magia
53 Dominykas Pacauskas Vilnius Lietuva 12km Danske Bank bėgimo akademija
54 Rolandas Ruslanas Jakučionis Vilnius Lietuva 12km LTIK
55 Vaidotas Radzevičius Vilnius Lietuva 12km LVJ
56 Mangirdas Malinauskas Vilnius Lietuva 12km Gyvuniukai & Co.
57 Darius Ratkevčius Vilnius Lietuva 12km Zuikučiai
58 Darius Jurgelevicius Vinius Lietuva 12km
59 Rytis Simanaitis Vilnius Lietuva 12km
60 dainius Miežys Vilnius Lietuva 12km
61 Vida Jucius Kaunas Lietuva 12km
62 Tadas Morkvėnas Biržai Lietuva 12km KIRDONYS
63 Paulius Morkvėnas Biržai Lietuva 12km KIRDONYS
64 Martynas Kadakauskis Kaunas Lietuva 12km FESTO
65 Vaidotas Mončiunskas Vilnius Lietuva 12km
66 Donatas Martišauskas Girionys, Kauno raj. Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė
67 Andrius Kirkilas Lietuva 12km
68 Marius Davidavičius Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
69 Tatjana Grigaitienė Vilnius Lietuva 12km
70 Virginijus Švedas Vilnius Lietuva 12km
71 Algirdas Daukantas Kaunas Lietuva 12km DSK Komi
72 Regimantas Lukosius Dublinas Airija 12km Airijos Lietuviu Begiku Klubas
73 Andrius Žimkus Vilnius Lietuva 12km Jaunimo linija
74 Egis Vincel Vilnius Lietuva 12km Ranelagh Harriers
75 ERIKA AURYLAITĖ Druskininkai Lietuva 12km Airijos Lietuviu Begiku Klubas
76 Jonas Karalius Vilnius Lietuva 12km
77 Martynas Majeris Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
78 Sergejus Dvoriakovas Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
79 Rokas Kvedaras Vilnius Lietuva 12km
80 Paweł Harycki Warsaw Poland 12km
81 Giedrė Ambrazevičiūtė Kaunas Lietuva 12km Robinzonada Adventure Team
82 Augustinas Slučka Vilnius Lietuva 12km
83 Mingailė Greičiūtė Marijampolė Lietuva 12km
84 Povilas Kriauza Kaunas Lietuva 12km
85 Zydrunas Gaudiesius Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
86 Aidas Gvildys Trakai Lietuva 12km
87 Julius Narkunas Vilnius Lietuva 12km
88 Mantas Samulevičius Vilnius Lietuva 12km FK Fortitudo
89 Martynas Janėnas Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
90 Vytautas Jurkus Vilnius Lietuva 12km Na, pagauk!
91 Evaldas Kubilius Vilnius Lietuva 12km Colibri-Mototoja cycling team
92 Ieva Motūzaitė Vilnius Lietuva 12km
93 Marius Sirevičius Vilnius Lietuva 12km Stop Stop Stop
94 Saulius Smirnovas Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
95 Milda Kaušpėdaitė Panevėžys Lietuva 12km
96 Irma Žvarelaitė Vilnius Lietuva 12km
97 Jonas Repečka Vilnius Lietuva 12km
98 Valerij Kozič Vilnius Lietuva 12km
99 Mantas Mendelevičius Trakai Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
100 Giedrė Rutkauskaitė Šiauliai Lietuva 12km
101 Gintautas Jonutis Vilnius Lietuva 12km
102 Saulius Urbikas Kaunas Lietuva 12km
103 Gytis Junevičius Vilnius Lietuva 12km
104 Gintaras Dicevičius Švenčionys Lietuva 12km
105 Evaldas Černiauskas Ignalina Lietuva 12km
106 Pavelas Kirilovas Švenčionys Lietuva 12km
107 RAIMUNDAS RINKEVICIUS ALYTUS Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė
108 Algirdas Strazdauskas Kaunas Lietuva 12km
109 Marius Burkauskas Vilnius Lietuva 12km MEGATRON
110 Nikolaj Anikejev Vilnius Lietuva 12km
111 Aurelija Kisieliūtė Kaunas Lietuva 12km
112 Giedrius Sprindys Vilnius Lietuva 12km
113 Mantas Skardžius Vilnius Lietuva 12km
114 Vladas Nikolskis Lietuva 12km
115 Vaida Nikolskytė Druskininkai Lietuva 12km
116 Evaldas Dielininkaitis Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
117 Andrius Lekstutis Vilnius Lietuva 12km
118 Jolanta Stepankevičienė Vilnius Lietuva 12km
119 Tomas Samulionis Vilnius Lietuva 12km
120 Audrius Benkevičius Vilnius Lietuva 12km
121 Šarūnas Čėsna Kaišiadorys Lietuva 12km
122 vygaudas guobys Lietuva 12km
123 Egidijus Riaubys Varėna Lietuva 12km Tėviškė
124 Andrius Beržinskas Vilnius Lietuva 12km CityPro
125 Vilius Beniušis Vilnius Lietuva 12km
126 Juozas Mikalauskas Garliava Lietuva 12km
127 Mindaugas Rožėnas Biržai Lietuva 12km KIRDONYS
128 Audrius Miežys Vilnius Lietuva 12km Miežiai
129 Viktorija Biveinienė Vilnius Lietuva 12km
130 Jurgita Pundziūtė Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
131 Simonas Paketūras Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
132 Ernesta Urbonaitė Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
133 Lina Ragauskaitė Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
134 Giedrė Zalytė Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
135 Valdas Maksimavičius Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
136 Andrius Pestininkas Vilnius Lietuva 12km Storebrand Baltic
137 Donatas Janušauskas Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
138 Julijonas Skersys Vilnius Lietuva 12km
139 Pavel Mechovič Vilnius Lietuva 12km
140 Daniel Miller Ledyard JAV 12km
141 Giedrius Martinaitis Vilnius Lietuva 12km Spartanika
142 Nijolė O. Jablonskienė Vilnius Lietuva 12km NMA
143 Vitalik Juchnevič Vilnius Lietuva 12km
144 Joris Armonas Biržai Lietuva 12km Biržų lengvoji atletika
145 Gedvilė Diržiūtė Vilnius Lietuva 12km Lėvuo - Vilniaus SC
146 jovita kudirkaite Vilnius Lietuva 12km
147 Laurynas Mykolaitis Vilnius Lietuva 12km KMK
148 Edmundas Balčikonis Vilnius Lietuva 12km
149 Genadijus Samuchovas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė
150 Gaudentas Parapinavičius Vilnius Lietuva 12km
151 Andrius Paulavičius Kaunas Lietuva 12km
152 Tautvydas Parapinavičius Vilnius Lietuva 12km
153 Jurgita Mikalauskaitė Vilnius Lietuva 12km Vingės terminalas
154 davide spinoni Vilnius Lietuva 12km
155 Alina Čiuvikinaitė Vilnius Lietuva 12km BK Maratonas
156 Tomas Cydik Vilnius Lietuva 12km Sparta
157 Vytautas Stanevičius Vilnius Lietuva 12km BMSK Stajeris JG
158 Anelė Kerpauskaitė Kaunas Lietuva 12km SM Gaja
159 Lukas Morkus Vilnius Lietuva 12km Morkiakampiai
160 Tomas Chmelevski Vilnius Lietuva 12km
161 Mantas Gudelionis Vilnius Lietuva 12km Vienišas bėgikas
162 Romualdas Mikalauskas Vilnius Lietuva 12km
163 Justinas Seliuta Vilnius Lietuva 12km
164 Aurimas Beržinskas Šiauliai Lietuva 12km Green Team
165 Povilas Ramoška Vilnius Lietuva 12km Šviesos kariai
166 Valdas Čiūdaras Biržai Lietuva 12km KIRDONYS
167 Laimonas Rojus Šiauliai Lietuva 12km
168 Vytautas Jackūnas Vilnius Lietuva 12km UAB "Vilniaus energija"
169 Marius Rakickas Šiauliai Lietuva 12km Green Team
170 Ričards Kvedaravičus Vievis Lietuva 12km Pilypukai
171 Albinas Markevičius Kaunas Lietuva 12km KAUNO BMK
172 Povilas Rutkauskas Oslas Norvegija 12km
173 Augustas Jukna Vilnius Lietuva 12km
174 Aušra Martinkutė Tauragė Lietuva 12km
175 Rūta Martinkutė Tauragė Lietuva 12km
176 Armandas Rokas Panevėžys Lietuva 12km
177 Remigijus Kraujelis Ukmergė Lietuva 12km
178 Viktoras Ručinskas Vilnius Lietuva 12km
179 Hardy Roehling Vilnius Lietuva 12km
180 Ugnius Vipartas Vilnius Lietuva 12km
181 Andrius Jadzevičius Vilnius Lietuva 12km Ž999
182 Kristina Maraulaite Kaunas Lietuva 12km
183 Renatas Orlovas Kaunas Lietuva 12km OK Takas
184 JONAS SAVICKAS Vilnius Lietuva 12km Blaivaus Proto Klubas
185 Aleksandr Kočetkov Vilnius Lietuva 12km Vilniaus triatlono asociacija
186 Rimas Bulvydas Vilnius Lietuva 12km
187 Justinas Gurklys VIlnius Lietuva 12km Colibri cycling team
188 Tomas Jasinevičius Vilnius Lietuva 12km Baltu lokys
189 Marius Urbelis vilnius Lietuva 12km
190 Sarunas Radzevicius Utena Lietuva 12km
191 Vidmantas Norkus Vilnius Lietuva 12km Colibri cycling team
192 Valerij Dobrovolskij Vilnius Lietuva 12km
193 Vladas Latvėnas Vilnius Lietuva 12km Foris Consulta
194 Vaidas Pažusys Vilnius Lietuva 12km
195 Dovydas Valiuška Kaunas Lietuva 12km Kauno Maratono Klubas
196 Andrius Murauskas Marijampolė Lietuva 12km
197 Linas Valiukas Vilnius Lietuva 12km Robert'); DROP TABLE Students;--
198 Almantas Leika Vilnius Lietuva 12km LK SP KK
199 Vaidas Kazlauskas Vilnius Lietuva 12km LK SP KK
200 Žana Valančienė Vilnius Lietuva 12km
201 Jevgenijus Galuška Vilnius Lietuva 12km jozik
202 Denis Poloudin Vilnius Lietuva 12km
203 Jolita Kurtinaitiene Vilnius Lietuva 12km Skubėk-Lėtai
204 Deividas Maciejauskas Vilnius Lietuva 12km
205 Darius Petraška Vilnius Lietuva 12km
206 Osvaldas Žurauskas Jonava Lietuva 12km Sausumos pajėgos "Kietas Kulnas"
207 Josifas Alševskis Lentvaris Lietuva 12km FK TRAKAI/Skubėk-Lėtai
208 Daumantas Jakas Vilnius Lietuva 12km
209 Gediminas Bajoriunas Lietuva 12km Saulė
210 Vytautas Galinis Vilnius Lietuva 12km Inžinerija
211 Raminta Žūsinaitė Vilnius Lietuva 12km
212 Renatas Zubenas Vilnius Lietuva 12km
213 Osvaldas Rokas Panevėžys Lietuva 12km
214 Darius Daugvila Vilnius Lietuva 12km
215 Tautvydas Poliuskevicius Vilnius Lietuva 12km
216 Indre Poliuskeviciene Vilnius Lietuva 12km
217 Ričardas Koženiauskas Jonavos raj. Lietuva 12km
218 Deividas Jokužys Vilnius Lietuva 12km
219 Agnė Morkvėnaitė Vilnius Lietuva 12km
220 Romualdas Kniukšta Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
221 Valdone Kybartiene Vilnius Lietuva 12km
222 Remigijus Žilinskas Lietuva 12km
223 Ernesta Žilinskienė Vilnius Lietuva 12km
224 Andriy Samilyak Vilnius Lietuva 12km
225 Jonas Jovaišas Vilnius Lietuva 12km
226 Algirdas Džiaugys Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė
227 Artūras Džiaugys Kaunas Lietuva 12km SM Gaja
228 Dalius Dobravolskas Vilnius Lietuva 12km
229 Laurynas Jurgelionis Kaunas Lietuva 12km Kauno maratono klubas
230 Irina Pereslegina Amsterdamas Nyderlandai 12km
231 Rūtė Drungilaitė Lietuva 12km
232 Viktoras Peškauskas Vilnius Lietuva 12km Academia remigum
233 Deimantas Mitka Vilnius Lietuva 12km Na, pagauk!
234 Aleksej Smirnov Panevezys Lietuva 12km
235 Laura Vagonė Lietuva 12km
236 Eugenijus Vaičius Klaipėda Lietuva 12km VAIČIAI
237 Kestutis Strazdas Vilnius Lietuva 12km
238 Mantas Kubilius Vilnius Lietuva 12km The Chocolate
239 Laura Ryzgelytė Kaunas Lietuva 12km
240 AUDRIUS Dronsutavičius Vilnius Lietuva 12km CHAIN GANG
241 Paulius Natalevičius Vilnius Lietuva 12km FOCUS Vilnius
242 Donatas Basys Vilnius Lietuva 12km
243 Vilmantas Baranauskas Vilnius Lietuva 12km DPD
244 Danguolė Bičkūnienė Vilnius Lietuva 12km DPD Lietuva
245 Vytautas Balčiūnaitis Kaunas Lietuva 12km OK Takas
246 Andrius Skunčikas Vilnius Lietuva 12km
247 Vidmantas Šaučūnas Radviliškis Lietuva 12km Sausumos pajėgos "Kietas Kulnas"
248 Jurij Grigorovič Vilnius Lietuva 12km
249 TOMAS SAVICKAS Vilnius Lietuva 12km DPD
250 Egidijus Jasulaitis Lietuva 12km
251 Andrius Norkevicius Vilnius Lietuva 12km Cirko Meskutes
252 Vladimir Seliavko Vilnius Lietuva 12km
253 edgaras kaminskas Vilnius Lietuva 12km
254 Robertas Mikalauskas Vilnius Lietuva 12km Saulė
255 Juozas Mačys Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
256 gintre krizonyte Anyksciai Lietuva 12km begimo klubas
257 Vidmantas Ložys Vilnius Lietuva 12km Šviesos Kariai
258 Tomas Ivanauskas Oslas Norvegija 12km Norvegijos lietuvių jaunimo sąjunga
259 Tadas Černauskas Vilnius Lietuva 12km
260 Evelina Petrauskienė Vilnius Lietuva 12km
261 Vaidas Augustinavicius Vilnius Lietuva 12km -
262 Micheal Kirkman Dunedin Naujoji Zealandija 12km
263 Linas Vosylius Marijampolė Lietuva 12km
264 Saulius Litvinavičius Jonava Lietuva 12km Maratonas
265 Arturas Grigorjevas Vilnius Lietuva 12km
266 Renata Abromavičiūtė Kaunas Lietuva 12km
267 Milda Martišiūtė Lietuva 12km
268 Julius Kalcas Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
269 Dominykas Beleckas Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
270 Eugenijus Šimanauskas Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
271 Miroslavas Monkevičius Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
272 Violeta Kamašinienė Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
273 Algis Vadeiša Vilnius Lietuva 12km IBM
274 Gzegoz Dulko Vilnius Lietuva 12km Moller Auto
275 Tomas Deržanauskas Vilnius Lietuva 12km Moller Auto
276 Andrejus Finazenokas Vilnius Lietuva 12km OK LEVUO,Vilnius
277 Andrius Simkus Siauliai Lietuva 12km Green Team
278 Jurate Simkuviene Lietuva 12km Green Team
279 Julius Tomaševičius Viknius Lietuva 12km LTU Trail Running People
280 Donatas Savickas Šiauliai Lietuva 12km Green Team
281 Šarūnas Apanavičius Vilnius Lietuva 12km
282 Tomas Stankevičius Vilnius Lietuva 12km
283 Eglė Bilkevičiūtė Vilnius Lietuva 12km
284 Paulius Žurauskas Vilnius Lietuva 12km
285 Valdas Jasonas Panevėžys Lietuva 12km BK Orionas
286 Žygimantas Stankevičius Vilnius Lietuva 12km
287 Ramūnas Korsakas Vilnius Lietuva 12km
288 Rolandas Kriugžda Kaišiadorys Lietuva 12km
289 Rytis Zajančkauskas Vilnius Lietuva 12km Šviesos kariai
290 Jonas Milerius Vilnius Lietuva 12km
291 Petras Akstinas Palanga Lietuva 12km
292 Dovilė Vaičikonytė Vilnius Lietuva 12km Barclays Runners
293 Andrius Šimėnas Vilnius Lietuva 12km Nortal
294 Justinas Zenkevičius Vilnius Lietuva 12km
295 Vilija Olendriene Vilnius Lietuva 12km
296 Algimantas Bakutis Vilnius Lietuva 12km
297 Antanas Anskaitis Vilnius Lietuva 12km
298 VIDAS JURGILAS Vilnius Lietuva 12km BK INŽINERIJA
299 Mantas Dubauskas Vilnius Lietuva 12km
300 Arūnas Dubinskas Vilnius Lietuva 12km Šviesos kariai
301 Aurimas Danaitis Vilnius Lietuva 12km Nortal
302 Mindaugas Vadapolas Panevėžys Lietuva 12km
303 Julius Gregorauskas Vilnius Lietuva 12km Gregorauskai :)
304 Balys Bardauskas Vilnius Lietuva 12km Sviesos Kariai
305 Rimantas Butkevičius Elektrėnai Lietuva 12km Šviesos kariai
306 Andrius Postnovas Vievis Lietuva 12km GAZPROM
307 Audrius Cesiulis Vilnius Lietuva 12km
308 Martynas Šaka Vilnius Lietuva 12km
309 VYTAUTAS pletaras kedainiai Lietuva 12km
310 Edmundas Šmitas Šilutė Lietuva 12km
311 Vladimir Banel Lietuva 12km
312 Gintaras Mikolavičius Vilnius Lietuva 12km RASKK SK
313 Agnieška Kurmin Vilnius Lietuva 12km RASKK SK, Vilniaus miesto sporto centras
314 Romas Bazelis Vilnius Lietuva 12km RASKK SK, Vilniaus miesto sporto centras
315 Donatas Mickus Vilnius Lietuva 12km S-Sportas
316 Petras Andrašiūnas Vilnius Lietuva 12km S-Sportas
317 Darius Ruzgas Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė
318 Valdas Rokas Panevėžys Lietuva 12km
319 Pavelas Jelkinas Kaunas Lietuva 12km L K SP KK
320 Matas Milius Klaipėda Lietuva 12km
321 Rimvydas Dilys Vilnius Lietuva 12km 4x4 Vilnius
322 Viktoras Staišiūnas Kristianstad Švedija 12km OK Pan-Kristianstad
323 Laima Grižaitė Lietuva 12km
324 Sigitas Laukevičius Vilnius Lietuva 12km Ledinės kojos
325 Rimvydas Pumputis Molėtai Lietuva 12km NMA
326 Paulius Zeringis Kaunas Lietuva 12km Arvi
327 Milda Malakauskaitė-Petrulevičienė Vilnius Lietuva 12km
328 Adomas Petrulevičius Vilnius Lietuva 12km
329 Dovilė Limbaitė Kaunas Lietuva 12km
330 Irmantas Šitkauskas Vilnius Lietuva 12km
331 Tomas Degutis Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
332 Gediminas Kavaliūnas Vilnius Lietuva 12km
333 Liudvikas Plančiūnas Dvariškės Lietuva 12km
334 Laimonas Jurgauskas Vilnius Lietuva 12km
335 Chris Turner Chesterfield Anglija 12km
336 Algimantas Radžiūnas Vilnius Lietuva 12km
337 Audrius Čeponis Šiauliai Lietuva 12km Green Team
338 Vladas Jablonskis Kaunas Lietuva 12km Jude pirmyn
339 Tadas Kubilius Vilnius Lietuva 12km Airijos lietuvių bėgikų klubas
340 Valdemaras Dervinis Lietuva 12km FOCUS Vilnius
341 Maksim Frantovskij Lentvaris Lietuva 12km
342 Vaida Dapkute Vilnius Lietuva 12km
343 Rokas Dapkus Vilnius Lietuva 12km
344 Vidmantas Buivydas Vilnius Lietuva 12km Meškos
345 Vygantas Jauniškis Vilnius Lietuva 12km Šiaurės mohikanai
346 Gintaras Gedvilas Vilnius Lietuva 12km
347 ZITA SANKAUSKIENĖ Šiauliai Lietuva 12km ilginuotoliai.lt
348 Edvinas Vyzas Vilnius Lietuva 12km
349 Natalija Vyzienė Vilnius Lietuva 12km Barclays Runners
350 Valdemaras Milkus Klaipėda Lietuva 12km Na, pagauk!
351 Raimondas Naudziunas Kaišiadorys Lietuva 12km
352 Simonas Krėpšta Kaunas Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
353 Ignas Bolšakovas Vilnius Lietuva 12km
354 Raimondas Šliumba Kaunas Lietuva 12km
355 gintaras sviderskis Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
356 Marija Miselytė Vilnius Lietuva 12km IBM
357 vytenis dapkevičius šir Lietuva 12km
358 Martynas Slapšys Vilnius Lietuva 12km FB Bėgioju Vingio parke
359 Petras Buzas Vilnius Lietuva 12km
360 Živilė Damulytė Vilnius Lietuva 12km OK Lėvuo
361 Simas Vilkelis Vilnius Lietuva 12km OK Lėvuo
362 Gediminas Druskis Vilnius Lietuva 12km
363 Edvardas Metlevskis Vilnius Lietuva 12km
364 Justas Arbatauskis Vilnius Lietuva 12km
365 Danutė Vilkelienė Panevėžys Lietuva 12km OK Lėvuo
366 Jonas Vilkelis Panevėžys Lietuva 12km OK Lėvuo
367 Miglė Andrulionytė Vilnius Lietuva 12km Wicked
368 Petras Zdanavičius Alytus Lietuva 12km
369 Emilija Samčenkaitė Šiauliai Lietuva 12km
370 Mindaugas Dinda Kaišiadorys Lietuva 12km Dainava
371 Vidmantas Narijauskas Vilnius Lietuva 12km
372 Darius Sadeckas Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
373 Jonas Vytautas Gvildys Kaunas Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
374 Arvydas Gervelė Vilnius Lietuva 12km bėgikai.lt
375 Kęstutis Grigėnas Kaunas Lietuva 12km Kauno Maratono Klubas
376 Julius Ambroza Vilnius Lietuva 12km
377 Marius Gudzevičius Ukmergė Lietuva 12km
378 Tomas Pikturna Klaipėda Lietuva 12km Klaipėdos miesto bėgikų klubas ''Maratonas''
379 Mindaugas Stanys Vilnius Lietuva 12km LR URM
380 Tadas Dobravolskis Mažeikiai Lietuva 12km
381 Kšištof Savicki Vilnius Lietuva 12km
382 Svajūnas Bolmantas Kaunas Lietuva 12km
383 Miglė Mačionytė Wilno Litwa 12km Vilniaus triatlono asociacija
384 Mindaugas Šimkus Vilnius Lietuva 12km
385 Darius Pečiūra Vilnius Lietuva 12km Perkūnas OK
386 Mindaugas Kryžiokas Alytus Lietuva 12km Alytaus dziudo klubas "Alytis"
387 Rimantas Petrauskas Vilnius Lietuva 12km
388 Karolina Karpavičiūtė Marijampolė Lietuva 12km Best Team
389 Darius Badikonis Vilnius Lietuva 12km BK INŽINERIJA
390 Deivydas Bakunas Alytus Lietuva 12km
391 Aurimas Tirūna Šilalė Lietuva 12km Šilalės SM
392 Šarūnas Sereika Vilnius Lietuva 12km Sereikos!
393 Sima Siugzdinyte Vilnius Lietuva 12km
394 Arūnas Maciulevičius Vilnius Lietuva 12km Robinzonada Adventure Team
395 Remigijus Šapalas Lietuva 12km 4ACTIVE
396 Elena Lund Lietuva 12km
397 Valentas Jonaitis Birštonas Lietuva 12km BSK
398 Ugnė Rubikaitė Vilnius Lietuva 12km
399 Laimonas Vitkus Klaipėda Lietuva 12km
400 Mantautas Bieliauskas Lietuva 12km Runglorious Bastards
401 Medardas Džiovenis Ukmergė Lietuva 12km
401 Jevgenijus Tolstokorovas Vilnius Lietuva 12km Maratonas Jonava
402 Andrius Kirdeikis Lietuva 12km Padugnes Team
403 Laimontas Jukonis Vilnius Lietuva 12km WU runners
404 Domas Burkauskas Vilnius Lietuva 12km
405 Aurimas Kuckailis Vilnius Lietuva 12km
406 Tomas Miliauskas Vilnius Lietuva 12km
407 Arnas Sirutis Vilnius Lietuva 12km Bretalita
408 Giedrius Tvarijonavičius Vilnius Lietuva 12km Lipnios etiketės, UAB
409 Liutauras Jablonskas Vilnius Lietuva 12km Lipnios etiketės, UAB
410 Indrė Plegevičiūtė Klaipėda Lietuva 12km
411 Ignas Jasonas Kaisiadorys Lietuva 12km
412 Dainius Zarauskas Vilnius Lietuva 12km Kitas reikalas
413 Jonas Jurgaitis Vilnius Lietuva 12km Santa.lt
414 Tautvydas Vaškys Marijampolė Lietuva 12km
415 Marius Viliūnas Lietuva 12km
416 Virginijus Skrebutėnas Vilnius Lietuva 12km
417 Božena Gruzd Vilnius Lietuva 12km Lėtas gazas
418 Merūnas Janulevičius Vilnius Lietuva 12km Lėtas gazas
419 Mantas Marcinkevičius Vilnius Lietuva 12km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
420 Dainius Šimkaitis Vilnius Lietuva 12km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
421 DAINIUS MOCKEVICIUS Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
422 Anželika Žolnerukaitė Vilnius Lietuva 12km Vilniaus miesto savivaldybė
423 Inga Didžiulė Vilnius Lietuva 12km OK Lėvuo
424 Linas Dauknys Panevėžys Lietuva 12km BK Orionas
425 Bronius Varsackis Kaunas Lietuva 12km
426 Kristijonas Minelga Vilnius Lietuva 12km DPD Lietuva
427 Gediminas Mačys Junglinster Liuksemburgas 12km
428 Vytautas Lietuva 12km
429 Jonas Jurjonas Vilnius Lietuva 12km
430 Valdas Laurinavicius Didzioji Riese Lietuva 12km
431 Simonas Lisauskas Vilnius Lietuva 12km Padugnės team
432 Gytis Dauknys Panevėžys Lietuva 12km KKSC Oriens
433 Egidijus Čivilis Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
434 Dalius Cibulskas Kaišiadorys Lietuva 12km Jonavos "maratonas"
435 Pranas Švedas Vilnius Lietuva 12km
436 Mindaugas Civilka Vilnius Lietuva 12km Civilka Butkevicius Svedas
437 Vaidotas Neniškis Vilnius Lietuva 12km
438 Modestas Zauka Obeliai Lietuva 12km SK ,,Obeliai"
439 Virginijus Krasnickas Vilnius Lietuva 12km
440 Arunas Brenkys Kaunas Lietuva 12km
441 Rasa Bačanskienė Vilnius Lietuva 12km
442 Linas Giniūnas Vilnius Lietuva 12km Giniūnai
443 Valdemar Verik Vilnius Lietuva 12km
444 Saulius Batavicius Vilnius Lietuva 12km LC
445 Vytenis Bučius Punia Lietuva 12km
446 Monika Dailidaitė Vilnius Lietuva 12km
447 Tom Nicholson Vilnius Lietuva 12km Jurgis ir Drakonas
448 Viktoras Paukštelis Vilnius Lietuva 12km FOCUS running
449 Rokas Šleinius Vilnius Lietuva 12km
450 Martynas Špokas Vilnius Lietuva 12km
451 mantas skorupskas Vilnius Lietuva 12km
452 Vidas Staveckas Vilnius Lietuva 12km Skubek letai
453 Asta Staveckiene Vilnius Lietuva 12km Skubėk-Lėtai
454 Benas Tamošiūnas Vilnius Lietuva 12km
455 Mindaugas Pašvenskas Vilnius Lietuva 12km Runglorious Bastards
456 Mantas Perednis Vilnius Lietuva 12km
457 Alberto Casillas Garcia Badajoz Spain 12km CT IMD Segovia
458 Arnita Pečeliūnaitė Vilnius Lietuva 12km Barclays Runners
459 Giedrius Ambroževičius Vilnius Lietuva 12km Delamode-Baltics
460 Vytautas Jomantas Vilnius Lietuva 12km Delamode-Baltics
461 Justas Veršnickas Vilnius Lietuva 12km Delamode-Baltics
462 Justinas Šimanskis Vilnius Lietuva 12km Delamode-Baltics
463 Saulius Storpirštis Vilnius Lietuva 12km Delamode-Baltics
464 Paulius Skruibis Vilnius Lietuva 12km Jaunimo linija
465 Kęstutis Naudžiūnas Vilnius Lietuva 12km
466 Darius Remeika Vilnius Lietuva 12km
467 Aurimas Kalinka Vilnius Lietuva 12km Godukai
468 Jolanta Michalovskaja Vilnius Lietuva 12km
469 Vaidotas Matusevicius Lietuva 12km
470 aurimas rimeikis Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
471 Liutauras Bilevičius Uppsala Švedija 12km OK Linné
472 Karim MADAOUI Vilnius Lietuva 12km
473 Andrius Matuliauskas Molėtai Lietuva 12km Silkė pataluose
474 Laimontas Stankūnas Vilnius Lietuva 12km
475 Laurynas Braškus Molėtai Lietuva 12km Silkė pataluose
476 Inga Kazlauskaitė Uppsala Švedija 12km OK Linné
477 Monika Vilcinskaite Kaunas Lietuva 12km Kauno Maratono Klubas
478 Audrius Lučinskas Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
479 Ruslanas Seitkalijevas Vilkyčiai Lietuva 12km
480 Mauro Battellini Buenos Aires Lietuva 12km
481 Arvydas Černiauskas Vilnius Lietuva 12km Briedžiai
482 Justinas Mednikovas Vilnius Lietuva 12km Ok Labirintas
483 Tomas Matelionis Kaunas Lietuva 12km
484 Dainius Stanionis Vilnius Lietuva 12km
485 Tomas Domarkas Vilnius Lietuva 12km Domka
486 Donatas Miliauskas Lietuva 12km
487 Mindaugas Kaikaris Vilnius Lietuva 12km
488 Arunas Kumpis Lietuva 12km
489 Viktorija Tomaševičienė Vilnius Lietuva 12km LTU Trail
490 Gintaras Andruška Šiauliai Lietuva 12km ZAIZAI
491 Mykolas Šukys Panevėžys Lietuva 12km
492 Audrius Aniūnas Vilniu Lietuva 12km
493 Marius Grigaitis Vilnius Lietuva 12km Minimal
494 Igor Asajevič Vilnius Lietuva 12km
495 Justinas Kameneckas Vilnius Lietuva 12km
496 Vilius Aleliūnas Šiauliai Lietuva 12km IGTISA
497 Giedrius Juška Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
498 Povilas Červonka Klaipėda Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Dragūnų batalionas
499 Deimantas Rainys Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Inžinerijos batalionas
500 Vilius Petrauskas Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Inžinerijos batalionas
501 Ramūnas Bruožis Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Inžinerijos batalionas
502 Tomas Utka Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Inžinerijos batalionas
503 Jonas Ragauskas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Gedimino štabo batalionas
504 Nerijus Parfionovas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Gedimino štabo batalionas
505 Aurelijus Kapačinskas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Gedimino štabo batalionas
506 Linas Savickas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Gedimino štabo batalionas
507 Sigitas Labeckas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Gedimino štabo batalionas
508 Darius Kalėda Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Artilerijos batalionas
509 Gediminas Latvys Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/Vaidoto MPB
510 Tomas Grėsius Vilnius Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/ Sausumos pajėgos
511 Ingrida Kalėdienė Kaunas Lietuva 12km Lietuvos kariuomenė/KMT
512 Skaiste Malevskiene Lietuva 12km
513 KAROLINA STAUGAITĖ Šiauliai Lietuva 12km Kaščiukai
514 Birutė Striūkienė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
515 Dainora Masiulienė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
516 Sigitas Vyšniauskas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
517 Dainius Balčiūnas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
518 Gediminas Kinderis Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
519 Stasys Čirba Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
520 Rimas Valiūnas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
521 Violeta Kučinskienė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
522 Eduard Znisčinskij Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
523 Arvydas Šrubėnas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
524 Aidas Barkauskas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
525 Arūnas Kučinskas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
526 Gintaras Jucevičius Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
527 Saulius Repšys Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
528 Elvinas Repšys Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
529 Kęstutis Rimkevičius Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
530 Igoris Černikovas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
531 Loreta Bliujienė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
532 Algirdas Striūka Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
533 Martynas Striūkas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
534 Rapolas Striūkas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
535 Viktorija Stonytė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
536 Mantas Rimkus Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
537 Titas Časas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
538 Gytis Nakvosas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
539 Mindaugas Nakvosas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
540 Pranas Germanavičius Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
541 Agnė Juodagalvytė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
542 Martynas Germanavičius Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
543 Kastė Rutkauskaitė Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
544 Andrius Cicėnas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
545 Vladimir Lomov Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
546 Lindrė Šilėnas Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
547 Nerijus Pudžiuvelis Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
548 Edgaras Voveris Vilnius Lietuva 12km Lietuvos paštas
549 Martynas Mileikis Vilnius Lietuva 12km Swedbank
550 Tomas Kalinas Vilnius Lietuva 12km Swedbank
551 Darius Stanevičius Vilnius Lietuva 12km Swedbank
552 Žana Kovšova Vilnius Lietuva 12km Swedbank
553 Edvinas Greičius Vilnius Lietuva 12km Swedbank
554 Gediminas Misevičius Vilnius Lietuva 12km Swedbank
555 Nerijus Mačiulis Vilnius Lietuva 12km Swedbank
556 Vytautas Urbonas Vilnius Lietuva 12km Swedbank
557 Rolandas Bačkys Vilnius Lietuva 12km Swedbank
558 Rima Bačkienė Vilnius Lietuva 12km Swedbank
559 Neringa Urbonienė Vilnius Lietuva 12km Swedbank
560 Laimonas Gelžinis Vilnius Lietuva 12km Swedbank
561 Danas Andriuskevicius Kaunas Lietuva 12km
562 Jurgita Metiunaite Vilnius Lietuva 12km
563 Christer Kallio Helsinkis Suomija 12km Naula-Klubi
564 Nortautas Luopas Vilnius Lietuva 12km
565 Eitaras Šiaulys Klaipėda Lietuva 12km Runglorious Bastards
566 Mindaugas Griūnas Vilnius Lietuva 12km
567 Vytautas Vaitukaitis Vilnius Lietuva 12km
568 Marius Turulis Vilnius Lietuva 12km Šviesos kariai
569 Jonas Adamonis Vilnius Lietuva 12km
570 Dainius Glemža Biržai Lietuva 12km Jusegiris
571 Andrejus Kolmykovas Vilnius Lietuva 12km
572 Tomas Žolnerukas Lietuva 12km Savivaldybė
573 Tomas Drinkus Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
574 Valentinas Drinkus Vilnius Lietuva 12km Savivaldybė
575 Inga Cimolonskaitė Vilnius Lietuva 12km Fcr Media Lietuva
576 Remigijus Leipus Lietuva 12km
577 Valentas Totoris Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
578 Alicija Penkovskaja Lietuva 12km
579 Simonas Bartkus Vilnius Lietuva 12km Geriu ir blaivėju
580 Silvestras Tamutis Vilnius Lietuva 12km Practica
581 Marius Janaščius Vilnius Lietuva 12km
582 Šarūnas Skyrius Vilnius Lietuva 12km CHAIN GANG
583 Valdas Dapolskas Vilnius Lietuva 12km Vilniaus baltai
584 Arūnas Sičiūnas Panevėžys Lietuva 12km Medienos karalysė
585 Tomas Luotė Plungė Lietuva 12km Wing tjung kung fu
586 Vytautas Vasiliauskas Plungė Lietuva 12km Sil sveikatingumo klubas
587 Vytautas Jacunskas Vilnius Lietuva 12km GGI
588 Dominykas Cibulskas Vilnius Lietuva 12km
589 Evelina Uševaitė Lietuva 12km
590 Julija Ritčik Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
591 Daivaras Šulskis Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
592 Laimonas Staniulionis Vilnius Lietuva 12km TAMSTA
593 Monika Uldukytė Kupiškis Lietuva 12km
594 Algirdas Jankunas Radviliskis Lietuva 12km
595 Vitalij Stefanovič Vilnius Lietuva 12km
596 Lina Lesutiene Aberystwyth Jungtinė Karalystė 12km Aberystwyth AC
597 Gintaras Raževičius Dieveniškės Lietuva 12km
598 Žilvinas Rubliauskas Vilnius Lietuva 12km Moller Auto
598 Jacob Ilin San Francisco United States 12km
599 Emilis Jakštys Vilnius Lietuva 12km
600 Edgaras Bikas Vilnius Lietuva 12km
601 Vytautas Ledakas Vilnius Lietuva 12km
602 Zygimantas Grinskis Vilnius Lietuva 12km
603 Laurynas Juozapaitis Lietuva 12km
604 Arvydas Breidokas Vilnius Lietuva 12km NIKE LT
605 Marius Mazeika Vilnius Lietuva 12km
606 Kęstutis Kasakaitis Vilnius Lietuva 12km F.O.C.U.S. running
607 Audrius Majaras Vilnius Lietuva 12km dasWAX
608 Simonas Arūna Kaunas Lietuva 12km OSK Jalle
609 mindaugas lisauskas Vilnius Lietuva 12km Gintarinė vaistinė
610 Arūnas Valuckis Šimkaičiai Lietuva 12km ne juokai
611 Justinas Šedys Lietuva 12km
2001 Irena Danilevič Nemenčinė Lietuva 6km NMC
2002 Kristina Janulaitytė Vilnius Lietuva 6km
2003 Ina Nedzveckienė Vilnius Lietuva 6km Bėgimo klubas
2004 Viltė Drūlienė Kaunas Lietuva 6km Medeina, OK
2005 Audra Bogužinskienė Kaunas Lietuva 6km Medeina, OK
2006 Inga Bakučionienė Vilnius Lietuva 6km Edisoft
2007 PAULINA JASIŪNAITĖ Kaunas Lietuva 6km
2008 Laura Sacevičiūtė Kaunas Lietuva 6km
2009 Marija Digrytė Vilnius Lietuva 6km
2010 Darius Korla Vilnius Lietuva 6km No club
2011 Justinas Ruibys Vilnius Lietuva 6km
2012 Viktoras Draginas Kaišiadorys Lietuva 6km
2013 Igna Kazakevičiūtė Vilnius Lietuva 6km
2014 Miglė Žalnierukynienė Vilnius Lietuva 6km Montis Magia Klubas
2015 Kristina Jurgaitytė Vilnius Lietuva 6km
2016 Rūta Giedrienė Vilnius Lietuva 6km
2017 Марта Ижаножа Lietuva 6km
2018 Rolandas Bielskus Kaunas Lietuva 6km
2019 Vaidas Žlabys Vilnius Lietuva 6km Lietuvos kariuomenė
2020 Zita Šimkūnienė Švenčionys Lietuva 6km
2021 Vygantas Petkevicius Vilnius Lietuva 6km Mislys
2022 Raimondas Pučka Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2023 Vitalij Černyšiov Vilnius Lietuva 6km Stajeris
2024 Jevgenij Semaka Vilnius Lietuva 6km
2025 Indrė Starevičiūtė Kaunas Lietuva 6km KTU
2026 Vitalija Papukaitė Vilnius Lietuva 6km
2027 Valentinas Kūgis Vilnius Lietuva 6km
2028 Gražina Morozovienė Vilnius Lietuva 6km
2029 Vaiva Tylienė Lietuva 6km
2030 Milda Tylaite Tylaite Bromma Švedija 6km
2031 Karolis Ramoska Bromma Švedija 6km
2032 Liudvikas Šimkus Vilnius Lietuva 6km
2033 Rasa Jankauskaitė Vilnius Lietuva 6km NMA
2034 JONAS VILČINSKAS Vilnius Lietuva 6km jonas maratonas
2035 Kristina Šerkšnaitė Kuršėnai Lietuva 6km
2036 Birutė Noreikaitė Vilnius Lietuva 6km
2037 Lina Jankauskienė Šiauliai Lietuva 6km
2038 Vytautas Jankauskis Vilnius Lietuva 6km
2039 Rasa Pociunaite Vilnius Lietuva 6km
2040 Dalia Švelnytė Vilnius Lietuva 6km Lipnios etiketės, UAB
2041 Lukas Sabaliauskas Vilnius Lietuva 6km Multimedijos kariai
2042 Edvin Stankevic Vilnius Lietuva 6km
2043 Zbignev Stankevic Vilnius Lietuva 6km
2044 Neringa Navikienė Kaunas Lietuva 6km
2045 Margarita Kulnis Vilnius Lietuva 6km
2046 Lina Batulevičiūtė Vilnius Lietuva 6km Velomanija Niskama
2047 Aleksandr Somkin Vilnius Lietuva 6km
2048 Ieva Stankevičienė Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. Running
2049 Kristina Stareviciute Vilnius Lietuva 6km
2050 Viktor Daukša Vilnius Lietuva 6km
2051 Dariuš Pščolovski Vilnius Lietuva 6km Vombatas Racing
2052 Aušra Kirkilienė Vilnius Lietuva 6km
2053 Ieva Brasiūnienė Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2054 Ana Zukauskiene Lietuva 6km
2055 Simona Balčiūnaitė Vilnius Lietuva 6km
2056 Vytautas Kavoliūnas Trakai Lietuva 6km CSC Runners
2057 Pijus Uogintas Vilnius Lietuva 6km Suslikai
2058 Erika Matiejūnaitė Vilnius Lietuva 6km
2059 Viktorija JUŠINSKAITĖ Birštonas Lietuva 6km
2060 Povilas Pauliukevičius Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2061 Paulius Macijauskas Vilnius Lietuva 6km
2062 Dovilė Eidukaitytė Vilnius Lietuva 6km UAB "BARBORA"
2063 Tomas Jakubauskas Vilnius Lietuva 6km
2064 Jekaterina Kormakova Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2065 Violeta Zamaro Vilnius Lietuva 6km
2066 Petras Macijauskas Vilnius Lietuva 6km
2067 Lilija Ostik Vilnius Lietuva 6km bėgikai.lt
2068 Egidijus Gineikis Vilnius Lietuva 6km bėgikai.lt
2069 Austėja Petroskevičiūtė Vilnius Lietuva 6km
2070 Jovita Ambruževičiūtė Kaunas Lietuva 6km
2071 Sandra Kuzmickaite Vilnius Lietuva 6km UAB "Vesteranas"
2072 Mindaugas Savickas Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2073 Gintautė Rutkauskaitė Kaunas Lietuva 6km
2074 Matas Žvirblis Vilnius Lietuva 6km
2075 Aira Klusaitienė Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2076 Valerijus Cvetkovas Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2077 Kristina Sačkovaitė Obeliai Lietuva 6km
2078 Olga Rodyanskaya Vilnius Lietuva 6km
2079 Jurij Astafjev Kaunas Lietuva 6km
2080 Eglė Koškinaitė Vilnius Lietuva 6km
2081 ANDRIUS ŠIMELEVIČIUS Vilnius Lietuva 6km O.P.A.
2082 Tomas Juška Vilnius Lietuva 6km
2083 Vilius Linkūnaitis Vilnius Lietuva 6km
2084 Ona Šaulienė Musninkai, Širvintų raj. Lietuva 6km
2085 Samanta Tomaševič Nemenčinė Lietuva 6km
2086 Algirdas Čičelis Vilnius Lietuva 6km
2087 Aistė Jurkuvienė Vilnius Lietuva 6km CPVA
2088 Laura Augulytė Vilnius Lietuva 6km
2089 Rimantas Daunoravičius Vilnius Lietuva 6km
2090 Simas Jasiukėnas Panevėžys Lietuva 6km
2091 Loreta Gricė Vilnius Lietuva 6km
2092 Vaida Lenkauskaitė Vilnius Lietuva 6km Storebrand Baltic
2093 Rokas Daugelavičius Vilnius Lietuva 6km Storebrand Baltic
2094 Alina Jakubėnaitė Vilnius Lietuva 6km Storebrand Baltic
2095 Simonas Solovjovas Vilnius Lietuva 6km Storebrand Baltic
2096 Mantas Barzda Vilnius Lietuva 6km Storebrand Baltic
2097 Ridmantas Zelionka Vilnius Lietuva 6km
2098 Olga Fiodorova Klaipėda Lietuva 6km
2099 Darius Navickas Vilnius Lietuva 6km
2100 Lina Rubcovaitė Kaunas Lietuva 6km
2101 Darius Kairelis Vilnius Lietuva 6km Zuikučiai
2102 Martynas Zaksas Vilnius Lietuva 6km Zuikučiai
2103 Samanta Vėgėlytė Vilnius Lietuva 6km
2104 Agnė Baranauskaitė Vilnius Lietuva 6km Zuikučiai
2105 Anna Vasiljeva Vilnius Lietuva 6km
2106 Lingailė Grikšaitė Vilnius Lietuva 6km
2107 Vincas Batulevičius Vilnius Lietuva 6km
2108 Lina Skardžiuvienė Vilnius Lietuva 6km
2109 Vytautas Savickas Vilnius Lietuva 6km Vingės terminalas
2110 Andrius Ivanauskas Vilnius Lietuva 6km Vingės terminalas
2111 Inga Vinskienė Vilnius Lietuva 6km
2112 Karolis Sabaliauskas Vilnius Lietuva 6km
2113 Ala Aškelovič Vilnius Lietuva 6km Bėgimo klubas
2114 Ieva Žilionytė Kaunas Lietuva 6km SM Gaja
2115 Ema Urbonavičiūtė Kaunas Lietuva 6km SM Gaja
2116 Andrius Čereška Kaunas Lietuva 6km SM Gaja
2117 Titas Šelkovskis Kaunas Lietuva 6km SM Gaja
2118 Arnas Šegžda Kaunas Lietuva 6km SM Gaja
2119 Toma Joneikytė Vilnius Lietuva 6km
2120 Sirvydas Dagys Vilnius Lietuva 6km
2121 Maksim Kupcov Vilnius Lietuva 6km
2122 Svetlana Čerlina Vilnius Lietuva 6km Šviesos kariai
2123 Ramūnas Vaišnoras Vilnius Lietuva 6km
2124 Gediminas Mudėnas Vilnius Lietuva 6km
2125 Katja Schmela-Avizedeq Vilnius Lietuva 6km
2126 Marius Jasinevičius Vilnius Lietuva 6km Mucatto
2127 Agata Mlynska Vilnius Lietuva 6km
2128 Marius Masiulionis Vilnius Lietuva 6km TYTAN
2129 Simonas Bieliauskas Vilnius Lietuva 6km
2130 Indrė Kuizinienė Vilnius Lietuva 6km Kalėdų senis
2131 Dalia Triponaite Londonas Didžioji Britanija 6km Kalėdų senis
2132 Vykintas Vaškys Vilnius Lietuva 6km Zuikučiai
2133 Kristina Lukienė Šiauliai Lietuva 6km
2134 Stasys Lukys Šiauliai Lietuva 6km
2135 Remigijus Savulionis Kaunas Lietuva 6km Kauno Maratono Klubas
2136 Ausra Vadapolaite Lietuva 6km
2137 Vytas Vadapolas Kaunas Lietuva 6km
2138 Ruta Vadapoliene Kaunas Lietuva 6km
2139 Einis Vadapolas Kaunas Lietuva 6km
2140 Augustas Kirdeikis Vilnius Lietuva 6km
2141 Diana Daskevic Vilnius Lietuva 6km
2142 Donatas Šiniauskas Vilnius Lietuva 6km
2143 Alvaidas Domrovickas Vilnius Lietuva 6km
2144 Alisa Aleksandrova Vilnius Lietuva 6km
2145 Lidija Danilčenko Lietuva 6km
2146 Jim Condon Stuttgart Vokietija 6km
2147 Mantas Maslianikas Vilnius Lietuva 6km DNB
2148 Vaida Bytautaitė Vilnius Lietuva 6km
2149 Andrius Galkus Vilnius Lietuva 6km
2150 Rimantas Mackevičius Vilnius Lietuva 6km Inžinerija
2151 Akvilė Rakickienė Šiauliai Lietuva 6km Green Team
2152 Giedrius Jakučionis Vilnius Lietuva 6km
2153 Valentinas Mirošničenko Vilnius Lietuva 6km
2154 Mečislovas Butrimas Dieveniškės Lietuva 6km
2155 Laurynas Butrimas Dieveniškės Lietuva 6km
2156 Zivile Jankute Vilnius Lietuva 6km
2157 Jonas Stasiukynas Vilnius Lietuva 6km
2158 Irmantas Bendorius Vilnius Lietuva 6km Bendoriai
2159 Agne Sukyte Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2160 Ivan Larkov Vilnius Lietuva 6km
2161 Rasma Dzike Vilnius Lietuva 6km
2162 Darius Matijošaitis Vilnius Lietuva 6km
2163 Saulius Stundžia Vilnius Lietuva 6km EIS Group Lietuva
2164 Zigmas Juškevičius Vilnius Lietuva 6km
2165 Saulė Iždonaitė Vilnius Lietuva 6km
2166 Dmitrij Malinin Vilnius Lietuva 6km 99 proc.
2167 Skirmantė Lilionytė Kaunas Lietuva 6km
2168 Algirdas Skukauskas Kaunas Lietuva 6km
2169 Algimantas Mastavicius Kaunas Lietuva 6km
2170 Kestutis Kochanskas Kaunas Lietuva 6km
2171 Vytautas Matiukas Vilnius Lietuva 6km
2172 Natalja Sip Vilnius Lietuva 6km
2173 Matas Ankudavičius Kaunas Lietuva 6km KJSK
2174 Paulina Naginytė Vilnius Lietuva 6km
2175 Mindaugas Priedininkas Šiauliai Lietuva 6km
2176 Alisa Gricajeva Vilnius Lietuva 6km
2177 SVAJŪNAS PETRAUSKAS Vilnius Lietuva 6km
2178 Lukas Poška Vilnius Lietuva 6km
2179 Jevgenij Daukša Vilnius Lietuva 6km
2180 Dim Gorban Vilnius Lietuva 6km
2181 Artūras Valiukevičius Vilnius Lietuva 6km -
2182 Aleksandr Šalamov Vilnius Lietuva 6km
2183 Domantas Juodis Kaunas Lietuva 6km LSMU
2184 Arslan Mamedov Kaunas Lietuva 6km LSMU
2185 Marius Dapkus Vilnius Lietuva 6km
2186 Mantas Migonis Kaunas Lietuva 6km
2187 Marius Tamošiūnas Kaunas Lietuva 6km
2188 Domas Šimkūnas Vilnius Lietuva 6km
2189 Artūras Tyla Vilnius Lietuva 6km
2190 Giedrius Borisas Vilnius Lietuva 6km Vieni vartai
2191 Rimantas Matijošaitis Panevėžys Lietuva 6km Senjorų regbio klubas "Rugbis"
2192 Romualdas Antanas Šilėnas Vilnius Lietuva 6km
2193 Lina Žemaitytė Kirkman Vilnius Lietuva 6km
2194 Tomas Burbulis Lentvaris Lietuva 6km
2195 Dalius Kazlauskas Vilnius Lietuva 6km Savivaldybė
2196 Eugenijus Šimanauskas Vilnius Lietuva 6km Savivaldybė
2197 Juozas Kieras Vilnius Lietuva 6km Vilniaus miesto savivaldybė
2198 Sandra Leiputė Vilnius Lietuva 6km Vilniaus miesto savivaldybė
2199 Darius Rukavičius Vilnius Lietuva 6km Vilniaus miesto savivaldybė
2200 Mindaugas Kairys Vilnius Lietuva 6km Moller Auto
2201 Dmitrij Kostrikov Vilnius Lietuva 6km Moller Auto
2202 Raimondas Kaušinis Vilnius Lietuva 6km
2203 Jonas Vadapalas Vilnius Lietuva 6km
2204 Eglė Savickienė Šiauliai Lietuva 6km VBK Tina
2205 Gabrielius Gabartas Vilnius Lietuva 6km
2206 Rimantas Paulauskas Lietuva 6km
2207 Giedrė Staišiūnaitė Vilnius Lietuva 6km
2208 Gintaras Pupininkas Vilnius Lietuva 6km Begantis
2209 Mariana Portianko Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2210 Lina Gvazdauskaitė Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2211 Vilius Stanislovaitis Vilnius Lietuva 6km
2212 Dangis Bakutis Vilnius Lietuva 6km
2213 Vidas Bakutis Vilnius Lietuva 6km
2214 ANDRIUSA KARALIŪNAS VILNIUS Lietuva 6km
2215 Artūras Žarnovskis Vilnius Lietuva 6km
2216 Radminas Tauras Vilnius Lietuva 6km
2217 Justas Jankauskas VIlnius Lietuva 6km
2218 Rysard Budko Vilnius Lietuva 6km
2219 Vaidotas Cibulskas Vilnius Lietuva 6km
2220 Gintarė Mikolavičiūtė Vilnius Lietuva 6km RASKK SK, Vilniaus miesto sporto centras
2221 Agnė Amontaitė Vilnius Lietuva 6km S-Sportas
2222 Gabrielė Keinaitė Vilnius Lietuva 6km S-Sportas
2223 Jekaterina Kupcova-Vasiljeva Vilnius Lietuva 6km
2224 Mindaugas Smalenskas Vilnius Lietuva 6km
2225 Gintaras Dievaitis Biržai Lietuva 6km KIRDONYS
2226 Justė Matukaitė Lietuva 6km
2227 Vladimiras Uljanovas Vilnius Lietuva 6km
2228 Aivaras Šerėjus Vilnius Lietuva 6km Didla
2229 Dominykas Bolšakovas Vilnius Lietuva 6km Vilniaus Universitetas
2230 Mindaugas Jaraminas Vilnius Lietuva 6km
2231 Romualdas Malienis Vilnius Lietuva 6km
2232 Andrej Jegorov Vilnius Lietuva 6km
2233 Andrius Petronis Ukmergė Lietuva 6km UTVM
2234 Margiris Poviliūnas Vilnius Lietuva 6km
2235 Rasa Danilevičiūtė Vilnius Lietuva 6km Skubėk Lėtai
2236 Nerijus Tamašauskas Vilnius Lietuva 6km Akvatechnika
2237 Vidmantas Bacys Vilnius Lietuva 6km Akvatechnika
2238 Anastasija Turner Chesterfield Anglija 6km
2239 Chris Turner Chesterfield Anglija 6km
2240 Algirdas Naudžius Naujoji Akmenė Lietuva 6km BMK Inzinerija
2241 Asta Buinevičiūtė Vilnius Lietuva 6km 4ACTIVE
2242 Gžegož Bukovskij Vilnius Lietuva 6km
2243 Randy Flay Hartford JAV 6km
2244 Andrius Flay Vilnius Lietuva 6km
2245 Sigitas Giniūnas Kaunas Lietuva 6km KJSK
2246 Regimantas Šnipaitis Ukmergės raj. Lietuva 6km
2247 Saulius Talacka Vilnius Lietuva 6km Na, pagauk!
2248 Andrius Jackūnas Vilnius Lietuva 6km
2249 Darius Masionis Vilnius Lietuva 6km
2250 Evaldas Jankauskas Vilnius Lietuva 6km
2251 Viktorija Zinkevičienė Vilnius Lietuva 6km
2252 Miglė Antanavičiūtė Vilnius Lietuva 6km 4ACTIVE
2253 RAIMONDA SANKAUSKAITĖ Šiauliai Lietuva 6km ilginuotoliai.lt
2254 Artūras Šuliauskas Vilnius Lietuva 6km
2255 Almantas Maižiešius Vilnius Lietuva 6km
2256 Donatas Sankauskas Kaunas Lietuva 6km
2257 Viktorija Sankauskaitė Lietuva 6km
2258 Saulius Pauliukas Lietuva 6km IBM
2259 Artūras Vilkinas Vilnius Lietuva 6km
2260 Juozapas Gustainis Vilnius Lietuva 6km
2261 Sigitas Zaremba Vilnius Lietuva 6km
2262 Rolandas Launikonis Vilnius Lietuva 6km Anoniminių bėgikų klubas
2263 Tumas Beinortas Lietuva 6km
2264 Greta Zubkova Pabradė Lietuva 6km
2265 Viktor Mažeiko Vilnius Lietuva 6km Sofa ir alus
2266 Tomas Kazlauskas Vilnius Lietuva 6km DBBA
2267 Karolis Urbelionis Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2268 Lina Kungytė Vilnius Lietuva 6km
2269 Ingrida Motuziene Vilnius Lietuva 6km
2270 Titas Motūza Vilnius Lietuva 6km
2271 Remigijus Šnioka Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2272 Tomas Kovtun Vilnius Lietuva 6km
2273 Marijus Kvilis Kaunas Lietuva 6km
2274 Jaroslav Maksimovic Vilnius Lietuva 6km
2275 Rasa Abramovičiūtė Vilnius Lietuva 6km
2276 Artur Dmitrijev Šiauliai Lietuva 6km
2277 Eugenijus Mikšys Šilalė Lietuva 6km Šilalės SM
2278 Martynas Kilmanas Vilnius Lietuva 6km
2279 Aurimas Ašmantas Šilalė Lietuva 6km Šilalės SM
2280 Indrė Valaitė Vilnius Lietuva 6km OK Ąžuolas
2281 Liudmila Iniakina Vilnius Lietuva 6km INDIVIDUALIAI
2282 Jolanta Liškauskienė Vilnius Lietuva 6km
2283 Dovydas Žygaitis Šilalė Lietuva 6km Šilalės SM
2284 EVITA HORSTE Kaunas Lietuva 6km
2285 Juozulis Stanulis Vilnius Lietuva 6km Bėgsiu už alų
2286 Gediminas Andrijaitis Vilnius Lietuva 6km
2287 Julius Bernotas Vilnius Lietuva 6km
2288 Mindaugas Gudaitis Vilnius Lietuva 6km
2289 Matas Jakubynas Vilnius Lietuva 6km
2290 Erikas Soraka Lietuva 6km "Begu su klumpem"
2291 Inga Juodeškienė Kaunas Lietuva 6km Kauno Maratono Klubas
2292 Natalija Uljanova Vilnius Lietuva 6km
2293 Martynas Matekonis Vilnius Lietuva 6km
2294 Donatas Bacevičius Kaunas Lietuva 6km Kauno Maratono Klubas
2295 Olegas Kairys Vilnius Lietuva 6km APO
2296 Artur Pokorski Dobra Poland 6km APO
2297 Bogdan Karpovič Vilnius Lietuva 6km Rawjus
2298 Ignas Autukas Lietuva 6km
2299 Edmundas Virbickas Vilnius Lietuva 6km
2300 Vytautas Mielkus Vilnius Lietuva 6km
2301 Justinas Barauskas Vilnius Lietuva 6km Europa Royale
2302 Dovilė Kontautaitė Vilnius Lietuva 6km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
2303 Augustė Biliūtė Vilnius Lietuva 6km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
2304 Paulius Bieliūnas Vilnius - Marijampolė Lietuva 6km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
2305 Raimondas Budrys Marijampolė Lietuva 6km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
2306 Tomas Petraitis Vilnius Lietuva 6km Vilandra Team Baltic
2307 Sigitas Pašakinskas Vilnius Lietuva 6km Vilandra Team Baltic
2308 Jurgita Čiauškaitė Vilnius Lietuva 6km Vilandra Team Baltic
2309 Sandra Leiputė Vilnius Lietuva 6km Vilniaus miesto savivaldybė
2310 Laima Gvazdauskaitė Vilnius Lietuva 6km
2311 Jan Pokorski Dobra Lenkija 6km APO
2312 Marija Pokorska Dorba Lenkija 6km APO
2313 Stanislaw Pokorski Dorba Lenkija 6km APO
2314 Tauras Mičiuda Vilnius Lietuva 6km
2315 Eugenijus Mažiulis Vilnius Lietuva 6km
2316 Edvinas Bassus Vilnius Lietuva 6km
2317 Donata Bassus Vilnius Lietuva 6km
2318 Tomas Valiukevičius Vilnius Lietuva 6km OVO Finance
2319 Antanas Butrimanskas Alytus Lietuva 6km
2320 Vaiva Janoniene Alytus Lietuva 6km
2321 Giedre Keen Vilnius Lietuva 6km
2322 Jelena Boroško Vilnius Lietuva 6km
2323 RIMVYDAS SAVICKAS Vilnius Lietuva 6km
2324 Saulius Švelnys Vilnius Lietuva 6km Atėnų Olimpas
2325 Vaida Kojalenė Lietuva 6km
2326 Mindaugas Svetkovas Vilnius Lietuva 6km
2327 Justė Bataitienė Vilnius Lietuva 6km
2328 Modestas Gudauskas Šilalė Lietuva 6km Šilalės Sporto mokykla
2329 Vygantas Rakauskas Vilnius Lietuva 6km
2330 Norbertas Skumbinas Vilnius Lietuva 6km
2331 Jolita Gurskyte Vilnius Lietuva 6km
2332 Margiris Laučys Vilnius Lietuva 6km Šviesūs Namai
2333 Gediminas Laučys Lietuva 6km
2334 Ruslanas Seitkalijevas Vilkyciai Lietuva 6km
2335 Ugnė Alškaitė Vilnius Lietuva 6km
2336 Ignas Vincerževskis Vilnius Lietuva 6km
2337 Rolandas Riškus Vilnius Lietuva 6km Kobra
2338 Viktorija Gedgaudaitė Šilalė Lietuva 6km Šilalės SM
2339 Mantas Juchnevičius Vilnius Lietuva 6km
2340 Karolis Lazdauskas Kristiansand løpeklubb Norvegija 6km
2341 Simonas Jonaitis Lietuva 6km
2342 Dominykas Jonaitis Vilnius Lietuva 6km
2343 Regimantas Gruzdys Vilnius Lietuva 6km
2344 Arūnas Rutkauskas Kaunas Lietuva 6km Dviratai-Thermowave
2345 Andrius Černiauskas Vilnius Lietuva 6km Briedžiai
2346 Giedrė Songailienė Vilnius Lietuva 6km
2347 Rokas Kontvainis Vilnius Lietuva 6km waka waka
2348 Jonas Vainauskas Vilnius Lietuva 6km
2349 Egidijus Serksnas Vilnius Lietuva 6km
2350 Aurimas Bagdonavičius Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2351 Eugenijus Rancovas Vilnius Lietuva 6km Grigiškių Šviesos gimnazija
2352 Vladimir Gurli Vilnius Lietuva 6km
2353 Algirdas Juozėnas Vilnius Lietuva 6km Velnio duobė
2354 Božena Oleškevič Vilnius Lietuva 6km
2355 Tauraa Pestininkas Lietuva 6km Infolex
2356 Egidijus Adomkaitis Vilnius Lietuva 6km Skubėk Lėtai
2357 Nerijus Adomaitis Vilnius Lietuva 6km
2358 Viktoras Velička Vilnius Lietuva 6km
2359 Vita Simaškaitė Vilnius Lietuva 6km
2360 Andrius Kupstaitis Vilnius Lietuva 6km
2361 Matas Bruson Vilnius Lietuva 6km
2362 Vytautas Švykas Kaunas Lietuva 6km Kauno Maratono Klubas
2363 Vesta Ambrazaitė Šiauliai Lietuva 6km S-Sportas
2364 Brigita Lukoševičienė Lietuva 6km Begimo klubas
2365 Saulius Lukoševičius Vilnius Lietuva 6km Begimo klubas
2366 Jonas Gustainis Vilnius Lietuva 6km
2367 Arturas Kojala Vilnius Lietuva 6km
2368 Julija Šorytė Vilnius Lietuva 6km Run For Your Life
2369 Eglė Radeckienė Vilnius Lietuva 6km Storebrand Baltic
2370 Danutė Balčiūnienė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2371 Jonas Gudmonas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2372 Rimtautas Martusevičius Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2373 Tautvydas Rimkus Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2374 Adomas Časas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2375 Viktorija Zacharenko Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2376 Algirdas Bartkevičius Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2377 Divonis Piličiauskas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2378 Jurgis Latonas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2379 Mindaugas Janušaitis Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2380 Arvydas Rutkauskas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2381 Ronaldas Kondratas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2382 Miroslav Znisčinskij Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2383 Aneta Sivickytė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2384 Karolis Ramanauskas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2385 Dovydas Švetkauskas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2386 Aurelija Jonušaitė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2387 Žygintas Grekas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2388 Evaldas Maminskas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2389 Giedrius Geniušas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2390 Vilte Striūkienė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2391 Daiva Trimonienė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2392 Rūta Marija Trimonytė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2393 Gediminas Astrauskas Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2394 Gabrielė Trimonytė Vilnius Lietuva 6km Lietuvos paštas
2395 Laima Stankevičiūtė Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2396 Dmitrij Nečepurenko Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2397 Agnė Jokubauskaitė Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2398 Ramūnas Klyvis Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2399 Tomas Astrauskas Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2400 Artūras Bendorius Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2401 Diana Avgustinovič Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2402 Justinas Činga Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2403 Asta Adamonytė Vilnius Lietuva 6km Swedbank
2404 Throsten Schmidt Vilnius Lietuva 6km
2405 Jurgita Metiunaite Vilnius Lietuva 6km
2406 patricija gudleviciute Vilnius Lietuva 6km
2407 vytas gudlevicius Vilnius Lietuva 6km
2408 Egmontas Tamašauskas Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2409 Adomas Eikevičius Vilnius Lietuva 6km
2410 Tadeuš Varnas Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2411 Marius Lukošiūnas Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2412 Mindaugas Jokubonis Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2413 Mindaugas Mažalskis Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2414 Andžej Maciusovič Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2415 Mindaugas Bilevičius Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2416 Mindaugas Gaurys Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2417 Paulius Morkūnas Vilnius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2419 Džiugas Juozapaitis Lietuva 6km Baltic Amadeus
2420 Aurimas Žibas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2421 Kristijonas Telksnys Lietuva 6km Baltic Amadeus
2422 Jaunius Belickas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2423 Saulius Kaminskas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2424 Mantas Mackevičius Lietuva 6km Baltic Amadeus
2425 Stanislav Mackevich Lietuva 6km Baltic Amadeus
2426 Mirja Rajala Helsinkis Suomija 6km Häjyt
2427 edvinas bakanas Vilnius Lietuva 6km begimo akademija
2428 Jurgita Turulienė Vilnius Lietuva 6km Šviesos kariai
2429 Nerijus Petrauskas Vilnius Lietuva 6km F.O.C.U.S. running
2430 Gediminas Būdvytis Vilnius Lietuva 6km
2431 Vingailė Baronaitė Vilnius Lietuva 6km Savivaldybė
2432 Tomas Drinkus Vilnius Lietuva 6km Savivaldybė
2433 Kazimieras Kropa Dieveniškės Lietuva 6km Kazimiero ratai
2434 Vytautas Kropa Dieveniškės Lietuva 6km Kazimiero ratai
2435 Algis Sasnauskas Vilnius Lietuva 6km
2436 Marta Ivanova Vilnius Lietuva 6km
2437 Jevgenijus Liachovičius Vilnius Lietuva 6km
2438 Nerijus Pileckis Vilnius Lietuva 6km Fcr Media Lietuva
2439 Erikas Gajevskis Vilnius Lietuva 6km FCR Media Lietuva
2440 Raminta Grybauskaitė Vilnius Lietuva 6km Fcr Media Lietuva
2441 Saulius Vanagas Vilnius Lietuva 6km Fcr Media Lietuva
2442 Karolis Liubavičius Vilnius Lietuva 6km Fcr Media Lietuva
2443 Narimantas Šedys Vilnius Lietuva 6km
2444 Vytautas Daraškevičius Vilnius Lietuva 6km
2445 Jevgenijus Popovas Vilnius Lietuva 6km
2446 Monika Stogevičiūtė Kaunas Lietuva 6km
2447 Virgintas Stogevičius Kaunas Lietuva 6km
2448 Miglė Bielinytė Vilnius Lietuva 6km
2449 Romualdas Laurinavičius Trakai Lietuva 6km Sostinės olimpas
2450 Dariuš Danilevičius Vilnius Lietuva 6km UAB Baltai
2451 Indrė Talalajevienė Vilnius Lietuva 6km bėgimo klubas
2452 andrius tala Vilnius Lietuva 6km Stajeris
2453 Mindaugas Pranskevicius Vilnius Lietuva 6km
2454 Artūras Monstavičius Šiauliai Lietuva 6km
2455 Agne Vadapalaite Vilnius Lietuva 6km
2456 Mantas Landauskas Biržai Lietuva 6km KIRDONYS
2457 Ričardas Šliapikas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2458 Kęstutis Masaitis Lietuva 6km Baltic Amadeus
2459 Aleksandr Korabliov Lietuva 6km Baltic Amadeus
2460 Aurimas Aidukas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2461 Vytautas Kaminskas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2462 Andžej Šuškevič Lietuva 6km Baltic Amadeus
2463 Indrė Pinkevičiūtė Lietuva 6km Baltic Amadeus
2464 Šarūnas Kasnauskas Lietuva 6km Baltic Amadeus
2465 Andrius Sakalauskas Vilnius Lietuva 6km
2466 Gaudentas Zenkevečius Biržai Lietuva 6km KIRDONYS
2467 Relindas Bertasius Vilnius Lietuva 6km
2468 RIMUTE VECERAITE Vilnius Lietuva 6km
2468 Povilas Petruškevičius Varėna Lietuva 6km
2469 Milda Monstavičiūtė Vilnius Lietuva 6km
2470 Andrius Bondorovas Vilnius Lietuva 6km NIKE LT
2471 Inga Zuzevičiūtė Druskininkai Lietuva 6km
2472 Vaiva Kurpytė Skipitienė Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2473 Ignas Juzelskis Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2474 Egidijus Zaremba Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2475 Paulius Pečiulevičius Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2476 Povilas Skaisgirys Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2477 Dalius Ramanauskas Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2478 Aleksandras Kovalevskis Vilnius Lietuva 6km BC Aldevynas
2479 Rusnė Zavadzkė Ukmergė Lietuva 6km
2480 Kęstutis Šimkevičius Vilnius Lietuva 6km
2481 Viktorija Drazdauskaitė Vilnius Lietuva 6km Vilniaus sporto centras
2482 Vytautas Urbanavičius Lietuva 6km Dude
2483 Algirda Zaliauskaitė Vilnius Lietuva 6km
2484 Ignas Čepulis Ignalina Lietuva 6km
2485 Eimantas Čepulis Vilnius Lietuva 6km
2486 Jolita Levickienė Lietuva 6km Bėgimo klubas
2487 Simas Treinys Kaunas Lietuva 6km
2488 Marius Plitninkas Vilnius Lietuva 6km
2489 Milda Čepulkauskaitė Vilnius Lietuva 6km
2491 Edita Zavadzkytė Ukmergė Lietuva 6km
2492 Tadas Marcinkevičius Vilnius Lietuva 6km
3001 Birutė Surinėnaitė Vilnius Lietuva 3km
3002 RIMA ANDRIJEVSKAJA Vilnius Lietuva 3km
3003 Raminta Mazėtytė Vilnius Lietuva 3km
3004 Žaneta Navickienė Lietuva 3km
3005 Julius Važgėla Vilnius Lietuva 3km RCN
3006 Saulius Bernotas Kulautuva Lietuva 3km
3007 Kastytis Tumilevičius Vilnius Lietuva 3km UAB "Tumis"
3008 Oksana Paškevičienė Vilnius Lietuva 3km
3009 Ruta Stake Vilnius Lietuva 3km
3010 Deimantė Lina Paškevičiūtė Vilnius Lietuva 3km
3011 Emilija Okulič Kazarinaitė Vilnius Lietuva 3km
3012 Mindaugas Paznekas Vilnius Lietuva 3km Bėgsiu už alų
3013 Mykolas Fedaravičius Kulautuva Lietuva 3km Individualus
3014 Giedrė Oksaitė Vilnius Lietuva 3km
3015 Mantė Zagurskytė Kaunas Lietuva 3km
3016 Marius Aukštuolis Lietuva 3km
3017 Ingrida Rutkutė Vilnius Lietuva 3km
3018 Laura Kriune Vilnius Lietuva 3km
3019 Agnė Jankauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3020 Jolanta Gribauskaitė Vilnius Lietuva 3km Kauno Maratono Klubas
3021 Ignas Barcys Vilnius Lietuva 3km
3022 Antanas Barcys Vilnius Lietuva 3km
3023 Gediminas Kavaliūnas Vilnius Lietuva 3km
3024 Dovilė Navikaitė Kaunas Lietuva 3km
3025 Aleksandras Chlebnikovas Vilnius Lietuva 3km Malaga
3026 Alen Artyushenko Vilnius Lietuva 3km Malaga
3027 Indrė Miliūtė Vilnius Lietuva 3km
3028 Lukas Budavičius Vilnius Lietuva 3km F.O.C.U.S. running
3029 Rimantas Laurinavicius Vilnius Lietuva 3km
3030 Sigitas Navagrudskas Vilnius Lietuva 3km Inzinerija
3031 Rūta Vederytė Vilnius Lietuva 3km
3032 Austėja Skliutaitė Vilnius Lietuva 3km
3033 Vytautas Vilimas Vilnius Lietuva 3km 4x4 Vilnius
3034 Vilius Dijokas Vilnius Lietuva 3km
3035 Eglė Veinšreiderė Vilnius Lietuva 3km Už šeimą
3036 Rimantas Melnikas Vilnius Lietuva 3km BMSK Stajeris JG
3037 Valerija Budiakaitė Vilnius Lietuva 3km
3038 Tatjana Budiakienė Vilnius Lietuva 3km
3039 Miglė Žvirblytė Vilnius Lietuva 3km
3040 Birutė Kurbanovaite Šiauliai Lietuva 3km B&B
3041 Mindaugas Bezaras Kuršėnai Lietuva 3km B&B
3042 Margiris Upskus Vilnius Lietuva 3km
3043 Simona Jozonienė Vilnius Lietuva 3km
3044 Živilė Čepukė Vilnius Lietuva 3km
3045 Birutė Šerkšnaitė Kuršėnai Lietuva 3km
3046 Daina Upskuviene Vilnius Lietuva 3km
3047 JURATE MARCINKEVICIUTE ALYTUS Lietuva 3km
3048 DOVYDAS SELEMONAVICIUS Alytus Lietuva 3km
3049 Mantas Ambrazevičius Vilnius Lietuva 3km NMA
3050 Kotryna Pukėnaitė Vilnius Lietuva 3km
3051 Sofija Butėnienė Vilnius Lietuva 3km
3052 Liudmilka Liu Vilnius Lietuva 3km
3053 Justina Tučinska Vilnius Lietuva 3km
3054 Marina Popova Vilnius Lietuva 3km
3055 Adomas Chlebinskas Vilnius Lietuva 3km Jonavos maratonas
3056 Algimantas Gaižauskas Jonava Lietuva 3km Jonavos maratonas
3057 Jokūbas Prokopimas Vilnius Lietuva 3km
3058 Šarūnas Prokopimas Vilnius Lietuva 3km
3059 Nojus Astrauskas Lietuva 3km
3060 Inga Jasiukėnienė Panevėžys Lietuva 3km
3061 Valdas Politika Vilnius Lietuva 3km
3062 Kotryna Kaleckaitė Kaunas Lietuva 3km Bėgimo klubas
3063 Aliona Aliošina Vilnius Lietuva 3km Storebrand Baltic
3064 Liudmila Nenartovičė Vilnius Lietuva 3km Storebrand Baltic
3065 Virginija Matulevičienė Kaunas Lietuva 3km Bėgimo klubas
3066 Ciaran Brady Dublinas Airija 3km
3067 Jovita Brady Dublinas Airija 3km
3068 Agnė Miliauskienė Vilnius Lietuva 3km
3069 Rytis Gervickas Kaunas Lietuva 3km
3070 Gintaras Baubinas Vilnius Lietuva 3km
3071 Austeja Vasaraviciute Vilnius Lietuva 3km
3072 Tadas Mockevičius Vilnius Lietuva 3km Vingės terminalas
3073 Rūta Korsakienė Vilnius Lietuva 3km
3074 Aušra Sidaravičienė Kaunas Lietuva 3km SM Gaja
3075 Karčiauskas Jonas Kaunas Lietuva 3km SM Gaja
3076 Gintare Zalinkeviciute Vilnius Lietuva 3km
3077 Nadezda Makusheva Vilnius Lietuva 3km
3078 Silvestras Buiko Vilnius Lietuva 3km
3079 Beata Jefimenka Pabradė Lietuva 3km
3080 Rita Valaitienė Vilnius Lietuva 3km
3081 Evita Ieva Alytus Lietuva 3km
3082 Aistė Kančauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3083 ANDRIUS JAGMINAS VILNIUS Lietuva 3km STATOIL
3084 Austėja Šap Vilnius Lietuva 3km
3085 Nikolajus Medvedevas Kaunas Lietuva 3km UAB "RENTGENAS"
3086 Vytautas ertmanas Vilnius Lietuva 3km
3087 Povilas Zapolskis Vilnius Lietuva 3km
3088 Viktorija Ladanauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3089 Jurgita Mačionytė-Lasauskienė Vilnius Lietuva 3km
3090 Mindaugas Zutelis Vilnius Lietuva 3km
3091 Paulius Kudarauskas Vilnius Lietuva 3km
3092 Edvardas Bazelis Vilnius Lietuva 3km
3093 Karolina Savko Paberžė Lietuva 3km ind.
3094 Aleksandra Kibirkštytė Trakai Lietuva 3km
3095 Evaldas Lekavičius Vilnius Lietuva 3km
3096 Kristina Lekavičienė Vilnius Lietuva 3km
3097 Matas Poška Vilnius Lietuva 3km
3098 Rita Poškienė Vilnius Lietuva 3km
3099 Vasilij Semenčiuk Vilnius Lietuva 3km
3100 Oksana Semenčiukienė Vilnius Lietuva 3km
3101 Gabriele Butkute Vilnius Lietuva 3km
3102 Gintarė Zaveckaitė Vilnius Lietuva 3km
3103 Gintas Malasauskas Vilnius Lietuva 3km
3104 Pavel Naidionov Lentvaris Lietuva 3km
3105 Svetlana Naidionova Lentvaris Lietuva 3km
3106 Vaidas Zaura Vilnius Lietuva 3km
3107 Urtė Vaicekauskaitė Kaišiadorys Lietuva 3km
3108 Marius Karlavicius Vilnius Lietuva 3km
3109 Anastasija Kirejeva Vilnius Lietuva 3km
3110 AURIKA ČEBATORIŪTĖ VILNIUS Lietuva 3km
3111 DEIMANTĖ ULECKYTĖ Vilnius Lietuva 3km
3112 RIČARDAS FIODOROVAS Vilnius Lietuva 3km
3113 Jolanta Sedelskytė Kaunas Lietuva 3km
3114 Tautvydas Litvinavičius Jonava Lietuva 3km Maratonas
3115 Domas Petkevičius Vilnius Lietuva 3km
3116 Kamilė Medzevičiūtė Vilnius Lietuva 3km
3117 Lina Koriznienė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3118 Evelina Koriznaitė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3119 Violeta Kamašinienė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3120 Augustė Liepa Kamašinaitė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3121 Rima Kajackienė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3122 Vytenis Kajackas Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3123 Daiva Galinienė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3124 Greta Galinytė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3126 Agnė Pletarė Vilnius Lietuva 3km Storebrand Baltic
3127 Aistė Jasaitytė Vilnius Lietuva 3km Klajūnas
3128 Saulius Jasaitis Vilnius Lietuva 3km Klajūnas
3129 Aida Tauraitė Vilnius Lietuva 3km
3130 Dovilė Barškutytė Vilnius Lietuva 3km
3131 Mindaugas Seliukas Vilnius Lietuva 3km
3132 Eglė Mitalauskienė Vilnius Lietuva 3km
3133 Goda Mitalauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3134 Dovilė Rudžianskaitė Vilnius Lietuva 3km
3135 Todd Tautvydas Donnelly Vilnius Lietuva 3km
3136 Olga Budienė Vilnius Lietuva 3km
3137 Jolita Bakutienė Vilnius Lietuva 3km
3138 Rūta Šocik Vilnius Lietuva 3km
3139 Vaida Žukauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3140 Emilė Kaškauskaitė Utena Lietuva 3km
3141 Dora Šuminaitė Utena Lietuva 3km
3142 Diana Kvietkauskienė Vilnius Lietuva 3km
3143 Laura Karlonaitė Vilnius Lietuva 3km RASKK SK, Vilniaus miesto sporto centras
3144 Beatričė Karlonaitė Vilnius Lietuva 3km RASKK SK, Vilniaus miesto sporto centras
3145 Ignotas Liutika Vilnius Lietuva 3km Milkyway
3146 Rimantas Dilys Vilnius Lietuva 3km 4x4 Vilnius
3147 Augustas Visockas Vilnius Lietuva 3km
3148 Jelizaveta Krumovičiūtė Vilnius Lietuva 3km
3149 Ieva Janušauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3150 Dominykas Užkurnys Lietuva 3km
3151 mantas raulinavicius Vilnius Lietuva 3km
3152 Saulius Cininas Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3153 Eglė Lauraitytė Vilnius Lietuva 3km
3154 Jonas Lauraitis Vilnius Lietuva 3km
3155 Gediminas Navickas Vilnius Lietuva 3km
3156 Lina Giedrienė Vilnius Lietuva 3km
3157 Herkus Giedrys Vilnius Lietuva 3km
3158 Artūras Giedrys Vilnius Lietuva 3km
3159 Greta Giedrytė Vilnius Lietuva 3km
3160 Vilius Čepulis Vilnius Lietuva 3km
3161 Giedrius Plenta Kaunas Lietuva 3km STIRNIUKAI-KALEDOS
3162 Mažvydas Poviliūnas Vilnius Lietuva 3km
3163 Aušra Stankutė Vilnius Lietuva 3km
3164 Ruta Stanislovairyte Vilnius Lietuva 3km
3165 Gintaras Jodinskas Vilnius Lietuva 3km
3166 Juozas Gervė Vilnius Lietuva 3km BMK Inzinerija
3167 Paulius Čeplevičius Kaunas Lietuva 3km Stirniukai - kaledos
3168 Dmitrijus Čižauskas Grigiškės Lietuva 3km
3169 Anatolijus Čižauskas Alytus Lietuva 3km
3170 Martynas Stachovičius Lentvaris Lietuva 3km
3171 Beata Jakubėnaitė Vilnius Lietuva 3km SEB
3172 Birutė Purlienė Vilnius Lietuva 3km
3173 Česlovas Purlys Vilnius Lietuva 3km
3174 Ąžuolas Šnipaitis Ukmergės raj. Lietuva 3km
3175 Aistė Šnipaitytė Ukmergės raj. Lietuva 3km
3176 Edvinas Valentinovičius Vilnius Lietuva 3km
3177 Tomaš Paškovski Vilnius Lietuva 3km
3178 Inga Žukauskaitė Biržai Lietuva 3km Vėtra
3179 Rolandas Vaitiekutis Vilnius Lietuva 3km
3180 Eglė Ivanovaitė Vilnus Lithuania 3km
3181 Ugnė Pauliukienė Vilnius Lietuva 3km Jonažolės
3182 Natalija Pauliukienė Panevėžys Lietuva 3km Žalioji gija
3183 Rokas Naudžiūnas Kaišiadorys Lietuva 3km
3184 Ugne Naudziunaite Kaisiadorys Lietuva 3km
3185 Aina Jonaitė Birštonas Lietuva 3km Vilniaus Baltai
3186 Vytautas Grybas Lietuva 3km Vilniaus "Minties" gimnazija
3187 Jurgita Nevulytė Vilnius Lietuva 3km
3188 Kristina Šileika Vilnius Lietuva 3km
3189 Viktor Grabovskij Vilniaus r Lietuva 3km Mickūnų vidurinė mokykla
3190 Emilija Juckevič Vilniau r Lietuva 3km Mickūnų vidurinė mokykla
3191 Santana Meščerskaja Vilnius Lietuva 3km
3192 Renat Zaicev Vilnius Lietuva 3km
3193 Rima Andrejeviene Vilnius Lietuva 3km Andrejevai
3194 Oksana Andrejeva Vilnius Lietuva 3km Andrejevai
3195 Ineta Andrejevaite Vilnius Lietuva 3km Andrejevai
3196 Deividas Petrauskas Vilnius Lietuva 3km Andrejevai
3197 Vitarė Vaišnoraitė Vilnius Lietuva 3km
3198 Aurėja Kiaulevičiūtė Klaipėda Lietuva 3km
3199 Juozapas Blaziunas vilnius Lietuva 3km BMK Inzinerija
3200 Egle Martinkenaite Vilnius Lietuva 3km
3201 Giedrius Alechnavičius Kauans Lietuva 3km STIRNIUKAI-KALEDOS
3202 Gediminas Bivainis Kaunas Lietuva 3km STIRNIUKAI-KALEDOS
3203 Andrey Kovalev Lietuva 3km
3204 Vitalija Oponavičiūtė Vilnius Lietuva 3km EIS Group Lietuva
3205 Vilma Gajevskaja Vilnius Lietuva 3km
3206 Lina Aurylaitė Vilnius Lietuva 3km
3207 Egidijus Lipnickas Vilnius Lietuva 3km
3208 Karolina Urbonaitė Vilnius Lietuva 3km
3209 Domantas Truncė Vilnius Lietuva 3km
3210 Renata Nedzveckaitė Vilnius Lietuva 3km 4ACTIVE
3211 JULIA GOTOVSKI Vilnius Lietuva 3km Mickūnų vidurinė mokykla
3212 Silvijus Kačinskas Vilnius Lietuva 3km VGTU
3213 Milda Liūmaitė Vilnius Lietuva 3km Klajūnas
3214 Rokas Maižiešius Vilnius Lietuva 3km
3215 Justina Juškevičiūtė Vilnius Lietuva 3km Klajūnas
3216 Milda Pranckevičiūtė Vilnius Lietuva 3km
3217 Rimas Petkevičius Vilnius Lietuva 3km 4ACTIVE
3218 Jurgita Murauskaitė Vilnius Lietuva 3km Klajūnas
3219 Edita Bazarauskaite Lietuva 3km
3220 Augustinas Nomicas Vilnius Lietuva 3km Visma
3221 Algirdas Daukšys Šilalė Lietuva 3km Šilalės SM
3222 Emilija Pociūtė Šilalė Lietuva 3km Šilalės SM
3223 Raminta Dubinskaite Vilnius Lietuva 3km
3224 Gabija Bliudžiūtė Šilalė Lietuva 3km Šilalės SM
3225 Greta Briedytė Šilalė Lietuva 3km Šilalės SM
3226 Justė Šovaitė Vilnius Lietuva 3km
3227 Audrius Smolskus Vilnius Lietuva 3km Andrejevai
3228 Diana Trafimova Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3229 Karina Artiomova Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3230 Artūras Artiomovas Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3231 Amina Zaytova Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3232 Rimvydas Baranauskas Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3233 Laurynas Pocevičius Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3234 Artūras Kazadajevas Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3235 Gabrielė Petkevičiūtė Vilnius Lietuva 3km SOS vaikų kaimas
3236 Eva Žabinskaja Grigiškės Lietuva 3km Grigiškių Šviesos gimnazija
3237 Aleksandra Mežanec Grigiškės Lietuva 3km Grigiškių Šviesos gimnazija
3238 Vijolė Puolytė Vilnius Lietuva 3km
3239 Rolandas Vilkevicius Lentvaris Lietuva 3km
3240 Ivan Vatlin Vilnius Lietuva 3km
3241 Anastasia Bochkar Vilnius Lietuva 3km
3242 Elina Chodzkaitė Vilnius Lietuva 3km Europa Royale
3243 Stasys Govedas Vilnius Lietuva 3km Vilniaus turizmo mokykla
3244 Rytis Bickauskas Vilnius Lietuva 3km
3245 Modestas Dirsė Vilnius Lietuva 3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
3246 Povilas Skrebutenas Vilnius Lietuva 3km
3247 Darius Petkevičius Vilnius - Marijampolė Lietuva 3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
3248 Aida Skrebutėnė Vilnius Lietuva 3km
3249 Kastytis Petkevičius Vilnius Lietuva 3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
3250 Povilas Klimas Vilnius Lietuva 3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
3251 Rimvydas Alminas Vilnius Lietuva 3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
3252 Gintarė Smalenskienė Vilnius Lietuva 3km Vilandra Team Baltic
3253 Aušra Jurgaitienė Vilnius Lietuva 3km Vilandra Team Baltic
3254 Sigita Klimauskienė Vilnius Lietuva 3km Vilandra Team Baltic
3255 Linas Andriuškevičius Vilnius Lietuva 3km Vilandra Team Baltic
3256 Miroslav Monkevic Vilnius Lietuva 3km
3257 Edvinas Slavinskas Vilnius Lietuva 3km
3258 Jurinta Greviškytė Biržai Lietuva 3km Vėtra
3259 Veslava Matulevičiūtė Vilnius Lietuva 3km
3260 Inga Aukštuolytė Vilnius Lietuva 3km
3261 Vaidotas Okulič-Kazarinas Vilnius Lietuva 3km
3262 JOLITA SAVICKIENE Vilnius Lietuva 3km
3263 Donata Bytautaite Vilnius Lietuva 3km UniCredit Leasing
3264 Goda Batavičiūtė Vilnius Lietuva 3km Biržiškos gimnazija
3265 Isabella Nicholson Vilnius Lietuva 3km Jurgis ir Drakonas
3266 Denis Vlasov Vilnius Lietuva 3km
3267 Volha Bazyliova Vilnius Lietuva 3km
3268 Dainius Stulgys Vilnius Lietuva 3km
3269 Natalija Gedgaudaitė Šilalė Lietuva 3km Šilalės SM
3270 Cui Qi Wang Klaipėda Lietuva 3km
3271 Tomas Korzikas Vilnius Lietuva 3km Briedžiai
3272 Marius Martinaitis Vilnius Lietuva 3km
3273 Martynas Švykas Kaunas Lietuva 3km Kauno Maratono Klubas
3274 Justinas Švykas Kaunas Lietuva 3km Kauno Maratono Klubas
3275 Rolandas Gruodis Vilnius Lietuva 3km Briedžiai
3276 Simona Janavičiūtė Vilnius/Jonava Lietuva 3km
3277 Liubov Zakharchenko Maskva Rusija 3km
3278 Aleksandr Suchovarov Vilnius Lietuva 3km
3279 Monika Naginytė Vilnius Lietuva 3km
3280 Kristina Rancova Vilnius Lietuva 3km Grigiškių Šviesos gimnazija
3281 Julija Krapavičiūtė Vilnius Lietuva 3km
3282 Karolis Variakojis Vilnius Lietuva 3km
3283 Kristina Maciuleviciute Lietuva 3km
3284 Evaldas Nausėda Vilnius-Klaipėda Lietuva 3km Bėgimo klubas
3285 Tomaš Nečeporenko Vilnius Lietuva 3km Vilniaus sunkiosios atletikos klubas
3286 Giedrius Vaidakavičius Vilnius Lietuva 3km
3287 Mindaugas Černiauskas Vilnius Lietuva 3km Briedžiai
3288 Stasys Penikas Vilnius Lietuva 3km
3289 Vaidas Ulenskas Biržai Lietuva 3km BMSK Stajeris
3290 Olegas Reis Vilnius Lietuva 3km Lietuvos kariuomenė/LKA
3291 Karolis Pūras Žiežmariai Lietuva 3km Lietuvos kariuomenė/LKA
3292 Nerijus Jankūnas Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3293 Daiva Grekienė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3294 Dovilė Sudeikytė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3295 Oksana Grakauskienė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3296 Beatričė Petkutė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3297 Genovaitė Lukošiūnaitė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3298 Gintarė Žigilėjūtė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3299 Agnė Kučinskaitė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3300 Simona Kryžiūtė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3301 Greta Segenytė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3302 Galina Segenienė Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3303 Kęstutis Žakevičius Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3304 Parbus Piličiauskas Vilnius Lietuva 3km Lietuvos paštas
3305 Dovilė Sabonytė Vilnius Lietuva 3km VMK
3306 Raimonda Vaišvilienė Vilnius Lietuva 3km Swedbank
3307 Lina Sitkevičė Vilnius Lietuva 3km Swedbank
3308 Daiva Petelienė Vilnius Lietuva 3km Swedbank
3309 Tomas Astrauskas Vilnius Lietuva 3km Swedbank
3310 Kristina Mackevič Vilnius Lietuva 3km Eurovaistinė
3311 Agnė Gutauskaitė Vilnius Lietuva 3km Eurovaistinė
3312 Raminta Šlepikaitė Vilnius Lietuva 3km Eurovaistinė
3313 Raminta Pociūtė Vilnius Lietuva 3km Eurovaistinė
3314 Asta Sakalauskaitė Vilnius Lietuva 3km Eurovaistinė
3315 Mindaugas Figurinas Vilnius Lietuva 3km Eurovaistinė
3316 Renata Nikzentaityte Panevėžys Lietuva 3km
3317 andžej jasinski Vilnius Lietuva 3km
3318 Tadas Markevičius Vilnius Lietuva 3km DELFI
3319 Laima Miežienė Vilnius Lietuva 3km Miežiai
3320 Darius Kanevičius Vilnius Lietuva 3km 99 proc.
3321 Neringa Aleksonytė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3322 Dominykas Dvylys Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3323 Rusnė Drinkutė Vilnius Lietuva 3km Savivaldybė
3324 Renatas Neverdauskas Vilnius Lietuva 3km
3325 Ugnė Ūsaitė Kaunas Lietuva 3km
3326 Aistė Neverdauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3327 Kotryna Pedišiūtė Vilnius Lietuva 3km Antakalnio gimnazija
3327 Vytautas Karpavičius Vilnius Lietuva 3km
3328 Laura Murnikovaitė Vilnius Lietuva 3km Antakalnio gimnazija
3329 Paulius Kučas Vilnius Lietuva 3km Antakalnio gimnazija
3330 Antanas Kulaitis Vilnius Lietuva 3km
3331 Toma Vevelsrad Vilnius Lietuva 3km
3332 Erlend Sveinung Vevelsrad Vilnius Lietuva 3km
3350 Andrejus Ševeliovas Vilnius Lietuva 3km
3351 Pavelas Kornejevas Vilnius Lietuva 3km
3352 Dalius Virbickas Lietuva 3km
3353 Laura Janušauskaitė Vilnius Lietuva 3km
3354 Erika Kraulaidytė Vilnius Lietuva 3km Sostinės olimpas
3355 Dovydas Stagvilas Trakai Lietuva 3km Sostinės olimpas
3356 Aušra Kalėdaitė Lietuva 3km
3357 Vilius Mačernis Vilnius Lietuva 3km
3358 STANISLOVAS BUCHOVECKAS Vilnius Lietuva 3km INDIVIDUALIAI
3359 Rytis Neverdauskas Vilnius Lietuva 3km
3360 Daiva Kaubriene Tauragė Lietuva 3km
3361 asta baskauskaite Vilnius Lietuva 3km Baltica
3362 Vida Šetkuvienė Tauragė Lietuva 3km BMK Tauragė
3363 Ieva Šetkutė Tauragė Lietuva 3km
3364 Donatas Švykas Kaunas Lietuva 3km Kauno Maratono Klubas
3365 Mantas Daškevičius Kaunas Lietuva 3km
3366 Andzejus Ageicikas Vilnius Lietuva 3km
3367 Maria Myszkowska Vilnius Lietuva 3km
5001 Andrius Olišauskas Vilnius Lietuva 4x3km
5001 Marius Jaraminas Vilnius Lietuva 4x3km
5001 Tomas Olišauskas Vilnius Lietuva 4x3km
5001 Irma Bliutaitė Vilnius Lietuva 4x3km
5002 Gediminas Pajėda Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5002 Linas Mikalainis Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5002 Edgaras Galdikas Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5002 Mindaugas Kardamovičius Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5002 EDVINAS Andrijevskis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5003 Lina Leonavičiūtė Vilnius Lietuva 4x3km -
5003 Jūratė Rūkaitė Vilnius Lietuva 4x3km -
5003 Giedrius Bielinis Vilnius Lietuva 4x3km -
5003 Martynas Butkus Vilnius Lietuva 4x3km -
5003 Olivija Mackelytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5004 Julija Vaščiūnaitė Vilnius Lietuva 4x3km
5004 Gintarė Kvietkutė Vilnius Lietuva 4x3km
5004 Kęstutis Tyla Vilnius Lietuva 4x3km
5004 Egidijus Vaičiulis Vilnius Lietuva 4x3km
5004 Saulė Vaikėnaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5005 Paulius Stravinskas Vilnius Lietuva 4x3km
5005 Ugnius Buitkus Vilnius Lietuva 4x3km
5005 Arnas Gabrėnas Vilnius Lietuva 4x3km
5005 Glorija Mackelytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5005 Dalius Pavliukovičius Vilnius Lietuva 4x3km
5006 Kipras Petkevičius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5006 Aurimas Gervinskas Vilnius Lietuva 4x3km DBBA
5006 Agnė Vaitkevičiūtė Vilnius Lietuva 4x3km DBBA
5006 Elle Rutkovska Vilnius Lietuva 4x3km DBBA
5006 Asta Ogunauskaitė Vilnius Lietuva 4x3km DBBA
5007 Herkus Lebednykas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Vilniaus futbolo mokykla
5007 Mažvydas Karalius Vilnius Lietuva 4x3km
5007 Vytenis Buzas Vilnius Lietuva 4x3km
5007 Giedrė Mieliauskaitė Vilnius Lietuva 4x3km
5007 Ernesta Karalienė Vilnius Lietuva 4x3km
5008 Adomas Mažeika Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5008 Regimantas Tarasevičius Kaunas Lietuva 4x3km Kauno Maratono Klubas
5008 Tomas Bizimavičius Kaunas Lietuva 4x3km Kauno Maratono Klubas
5008 Arūnas Vaišvila Kaunas Lietuva 4x3km Kauno Maratono Klubas
5008 Remigijus Kančys Kaunas Lietuva 4x3km Kauno Maratono Klubas
5009 Valerija Radiu Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5009 Kristina Servaitė Vilnius Lietuva 4x3km
5009 Olga Kovaliova Vilnius Lietuva 4x3km
5009 Viktorija Potarenkaitė Vilnius Lietuva 4x3km
5009 Laura Radžiūtė Vilnius Lietuva 4x3km
5010 Agnieška Radiun Lietuva Vaikų bėgimas
5010 Eduardas Survilas Vilnius Lietuva 4x3km SK saule
5010 Cosimo Tavano Vilnius Lietuva 4x3km SK saule
5010 Ernestas Kolenda Vilnius Lietuva 4x3km SK saule
5010 Aleksas Buldygerovas Vilnius Lietuva 4x3km SK saule
5011 Vidas Taunys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Labirintas
5011 Vitalijus Žilys Vilnius Lietuva 4x3km Best Team
5011 Mindaugas Stašaitis Vilnius Lietuva 4x3km Best Team
5011 Linas Noreika Vilnius Lietuva 4x3km Best Team
5011 Karolis Ražickas Vilnius Lietuva 4x3km Best Team
5012 Matas Lygis Lunys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas mano batai buvo 2
5012 Darius Gritė Vilnius Lietuva 4x3km KARDIOLITA
5012 Ramūnė Baušienė Vilnius Lietuva 4x3km KARDIOLITA
5012 Augustas Krasaitis Vilnius Lietuva 4x3km KARDIOLITA
5012 Viktorija Krasaitienė Vilnius Lietuva 4x3km KARDIOLITA
5013 Milda Luka Lunyte Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas mano batai buvo 2
5013 Evaldas Gustaitis Vilnius - Marijampolė Lietuva 4x3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5013 Modestas Rusevičius Vilnius - Marijampolė Lietuva 4x3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5013 Paulius Bieliūnas Vilnius - Marijampolė Lietuva 4x3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5013 Darius Petkevičius Vilnius - Marijampolė Lietuva 4x3km Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5014 Robertas Volotkevič Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5014 Audrius Matikiūnas Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5014 Jonas Karalius Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5014 Jonė Vaitulevičiūtė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5014 Eglė Vaigauskaitė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5015 Liepa Šveikauskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Šveikauskai :)
5015 Andrej Jegorov Vilnius Lietuva 4x3km
5015 Vitalij Kozlov Vilnius Lietuva 4x3km
5015 Aleksandr Malyško Vilnius Lietuva 4x3km
5015 Modestas Dirsė Vilnius Lietuva 4x3km
5016 Damian Klim Lietuva Vaikų bėgimas
5016 Remigijus Plieda Kaunas Lietuva 4x3km Best Team
5016 Inga Petrylaitė Kaunas Lietuva 4x3km Best Team
5016 Indrė Pašakinskaitė Kaunas Lietuva 4x3km Best Team
5016 Ramunė Kmieliauskaitė Kaunas Lietuva 4x3km Best Team
5017 Edvin Klim Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5017 Benas Pelikša Vilnius Lietuva 4x3km Big Test Icicles
5017 Vladislav Keldanovič Vilnius Lietuva 4x3km Big Test Icicles
5017 Mindaugas Paznekas Vilnius Lietuva 4x3km Big Test Icicles
5017 Marius Karnila Vilnius Lietuva 4x3km Big Test Icicles
5018 Jokūbas Žalnierukynas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Montis Magia Klubas
5018 Šarūnas Stepukonis Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5018 Milda Valčiukaitė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5018 Antanas Januševičius Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5018 Donata Vištartaitė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5019 Augustė Žalnierukynaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Montis Magia Klubas
5019 Paulius Žlioba Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5019 Aušra Karaliūtė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5019 Edvinas Zelvaras Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5019 Ignas Aleksandravičius Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5020 Rugile Giedryte Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5020 Ingrida Bartkutė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5020 Giedrė Vaičekauskaitė Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5020 Vincas Micevičius Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5020 Justinas Marazas Vilnius Lietuva 4x3km Academia remigum
5021 Deimantas Cimalonskis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas SKM
5021 Jaunius Strazdas Vilnius Lietuva 4x3km TBPS
5021 Andrius Žusovas Vilnius Lietuva 4x3km TBPS
5021 Martynas Bernotas Vilnius Lietuva 4x3km TBPS
5021 Igoris Bondorovas Vilnius Lietuva 4x3km TBPS
5022 Monika Cimalonskyte Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas SKM
5022 Teklė Emilija Gvildytė Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5022 Nadežda Roždestvenskaja Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5022 Indrė Maciulevičiūtė Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5022 Miglė Šaltenytė Vilnius Lietuva 4x3km F.O.C.U.S. running
5023 Lukas Cimalonskis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5023 Elena Skurdelytė Vilnius Lietuva 4x3km 15min.lt
5023 Agnė Taučiūtė Vilnius Lietuva 4x3km 15min.lt
5023 Tautvydas Valkevičius Vilnius Lietuva 4x3km 15min.lt
5023 Meinardas Valkevičius Vilnius Lietuva 4x3km 15min.lt
5024 Adomas Chlebinskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Maratonas
5024 Gintas Daniusevicius Kaunas Lietuva 4x3km Maziu sporto klubas
5024 Darius Karasa Kaunas Lietuva 4x3km Maziu sporto klubas
5024 Justas Paulauskas Kaunas Lietuva 4x3km Maziu sporto klubas
5024 Arvydas Bloze Kaunas Lietuva 4x3km Maziu sporto klubas
5025 Eglė Chlebinskaitė Lietuva Vaikų bėgimas
5025 Liucija Jolanta Popovičiūtė Vilnius Lietuva 4x3km LVJC
5025 Teodoras Pociūnas Vilnius Lietuva 4x3km LVJC
5025 Meida Lileikytė Vilnius Lietuva 4x3km LVJC
5025 Lukas Milašauskas Vilnius Lietuva 4x3km LVJC
5026 Eglė Chlebinskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Maratonas
5026 Emilijus Klimas Vilnius Lietuva 4x3km
5027 Aleksandra Ivanova Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5029 Edvinas Kvedaras Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5030 Ugnė Velutytė Garliava Lietuva Vaikų bėgimas InfoEra Software
5031 Ema Pupkutė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5032 Nora Pupkutė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5033 Ignas Dambrauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5034 Grantas Andruška Šiauliai Lietuva Vaikų bėgimas ZAIZAI
5035 Miglė Kanevičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas 99 proc.
5036 Ąžuolas Budrevičius Lietuva Vaikų bėgimas
5037 Ugnė Bulyčėvaitė Pabradė Lietuva Vaikų bėgimas
5038 Edvinas Adaškevičius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5039 Norbertas Kvedaravičus Vievis Lietuva Vaikų bėgimas Pilypukai
5040 Elina Kvedaravičute Vievis Lietuva Vaikų bėgimas Pilypukai
5041 Rokas Černiauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Dobilas
5042 Mantas Kriunas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5043 Elena Bernotaitė Kulautuva Lietuva Vaikų bėgimas
5044 Auguste Volodko Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5045 Nikas Volodko Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5046 Aidas Volodko Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5047 Rapolas Gylys Molėtai Lietuva Vaikų bėgimas Montis Magia
5048 Vytis Vilimas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas 4x4 Vilnius
5049 Vytis Vilimas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas 4x4 Vilnius
5050 Ingrida Budiakaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5051 Vytenis Upskus Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5052 Margiris Upskus Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5053 GRANTAS RINKEVICIUS ALYTUS Lietuva Vaikų bėgimas
5054 Neda Jasiulevičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas -
5055 Raminta Dubinskaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5056 Elija Songinaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5057 Joris Čiuplys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5058 Juozas Joris Mikalauskas Garliava Lietuva Vaikų bėgimas
5059 Ignas Mikalauskas garli Lietuva Vaikų bėgimas
5060 Gediminas Dzindzelėta Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5061 Emilis Voitiukevic Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5062 Šarūnė Songailaitė Vilkija Lietuva Vaikų bėgimas
5063 Ąžuolas Songaila Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5064 Simonas Ąžuolas Songaila Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5065 Gertrūda Jasiukėnaitė Panevėžys Lietuva Vaikų bėgimas
5066 Maksim Popov Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5067 Dmitrij Popov Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5068 Augustė Duoplytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5069 Gustas Galinis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5070 Gerda Galinytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5071 Nojus Janušauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas TAMSTA
5072 rokas paskevicus Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5073 Eveline Miller Ledyard JAV Vaikų bėgimas
5074 mia Brady dublinas Lietuva Vaikų bėgimas
5075 liliana Brady dublinas Airija Vaikų bėgimas
5076 Birutė Venslavičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas -
5077 Simas Sitkevičius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5078 Gytis Butkevicius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5079 Aiste Butkeviciute Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5080 Vidmantas Widma VILNIUS Lietuva Vaikų bėgimas INDIVIDUALIAI
5081 Gediminas Kuizinas vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5082 Ronja Naama Avizedeq Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5083 Paulina Kriauzaite Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5084 Algis Trakimas Lietuva Vaikų bėgimas
5085 Lukas Jakubauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Christmas
5086 Joris Rudzevicius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5087 Greta Džiaugytė Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas SM Gaja
5088 MARKAS-KEVINAS JAGMINAS VILNIUS Lietuva Vaikų bėgimas KALĖDOS
5089 SAMANTA JAGMINAITĖ VILNIUS Lietuva Vaikų bėgimas KALĖDOS
5090 Karolina Liulytė Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5091 Erikas Lietuva Vaikų bėgimas
5092 Erikas Samuchovas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5093 Klaudia Meekelis Lietuva Vaikų bėgimas
5094 Klaudia Merkelis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5095 Kristupas Merkelis Lietuva Vaikų bėgimas
5096 Ainis Urbanavičius Vilniusė Lietuva Vaikų bėgimas Šviesos kariai
5097 Arūnė Urbanavičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Šviesos kariai
5098 Laisvė Lasauskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5099 Mėta Lasauskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5100 Elija Bikantaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5101 Artūras Vieraitis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5102 Liepa Stasiukynaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5103 Ailandas Barauskas Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5104 Robertas Stasiūnas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5105 Vincentas Kybartas Lietuva Vaikų bėgimas
5106 Nojus Kybartas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5107 Medeina Lekavičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5108 Žemyna Lekavičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5109 Gabrielius Galinis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5110 Artūras Semenčiuk Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5111 Julija Semenčiuk Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5112 Arnas Karpovičius Rudamina Lietuva Vaikų bėgimas
5113 Domantas Malasauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5114 Joris Kurlavičius Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas S-Sportas
5115 Rusnė Kurlavičiūtė Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas S-Sportas
5116 Liepa Vasiliauskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5117 Giedrė Kananavičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5118 Rusne Jonutyte Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5119 Juste Jonutyte Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5120 AUGUSTAS TREPIAKAS Lietuva Vaikų bėgimas
5121 EMILIS TREPIAKAS VILNIUS Lietuva Vaikų bėgimas
5122 Ainis Urbanavičius. Lietuva Vaikų bėgimas Sviesos Kariai
5123 Laura Kartočiutė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Šviesos kariai
5124 solvita amaler vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5125 Titas Bickus Lietuva Vaikų bėgimas Power deaf
5126 Julija Vedlugaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5127 Steponas Vedluga Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5128 Goda Mitalauskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5129 Motiejus Bačelis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5130 Beatričė Kriaučiūnaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5131 Marta Baltinė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5132 Adrija Meliūnaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Gabijos Gimnazija
5133 Simas Meliūnas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Gabijos gimnazija
5134 Diana Meliūnaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5135 Akmėja Bakutytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5136 Domantas Rutkauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas OK Ąžuolas
5137 Meta Mataityte Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5138 Rusnė Ruzgaitė Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5139 Rokas Dilys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas 4x4 Vilnius
5140 Andrius Stašaitis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5141 Jurgis Stašaitis Lietuva Vaikų bėgimas
5142 Morta Stašaitytė Lietuva Vaikų bėgimas
5143 Ona Cininaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Žygimanto Augusto pagr. m.
5144 Meda Cininaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas L/d "Varpelis"
5145 Domantė Cininaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas L/d "Varpelis"
5146 marija tumanoviciute Lietuva Vaikų bėgimas
5147 aleksas damalakas Lietuva Vaikų bėgimas
5148 Tomas Degutis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5149 Arijus Paulavičius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5150 Dominyka Pauliukaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Jonažolės
5151 Idris Pauliukas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Jonažolės
5152 Ignas Pauliukas Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas UBČ
5153 Nojus Petrėnas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5154 Paulina Petrėnaitė Lietuva Vaikų bėgimas
5155 Paulina Petrėnaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5156 Simas Barzdaitis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5157 Matas Barzdaitis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5158 Emilija Juckevič Vilniaus r Lietuva Vaikų bėgimas Mickūnų vidurinė mokykla
5159 Viktorija Balkutė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5160 Elzė Grodzenskytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5161 Emilija Kovaleva Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5162 Artūras Kovtun Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5163 Gintarė Kaminskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5164 Danielė Kaminskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5165 Danielius Pažusys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5166 Saulius Bolmantas Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5167 Ignas Švagždys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas SiNeMa
5168 Simas Švagždys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas SINeMa
5169 Smiltė Banevičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5170 Gabrielė Satkūnaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5171 Martyna Kvašytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5172 Kotryna Kvašytė Vinius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5173 Kotryna Kvašytė Vinius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5174 Ieva Bistrickaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5175 Tomas Stepulis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5176 Dovilė Mačiūlytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5177 Greta Umbrasaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5178 Danielė Aldonytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5179 Jonas Rimantas Lietuva Vaikų bėgimas
5180 Jonas Zarauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Kitas reikalas
5181 Matas Petkevičius Trakai Lietuva Vaikų bėgimas Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5182 Vytautas Petkevičius Trakai Lietuva Vaikų bėgimas Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5183 Gabija Petkevičiūtė Trakai Lietuva Vaikų bėgimas Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5184 Ema Raugalaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5185 Dominykas Raugalas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Sporto klubas "Greitasis kurjeris"
5186 Martynas Vaškys Marijampolė Lietuva Vaikų bėgimas
5187 Jokūbas Vaškys Marijampolė Lietuva Vaikų bėgimas
5188 Gabija Vaškytė Marijampolė Lietuva Vaikų bėgimas
5189 Joris Skrebutėnas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5190 Danielius Vaitkevičius Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5191 Akvilė Valskytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5192 Monika Galeckaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5193 Vėjas Tamašauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5194 Gabrielė Bužavaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5195 Edgaras Žuravskis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5196 Danielius Skabas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5197 Danielė Aldonytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5198 Joride Truskaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Antakalnio progimnazija
5199 Rūta Steponkevičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5200 MARTYNAS SAVICKAS Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5201 SAULĖ SAVICKAITE Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5202 JOLITA SAVICKIENE Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5203 Kristupas Bukota Lietuva Vaikų bėgimas
5204 Emilija Karasiova Lietuva Vaikų bėgimas
5205 Viltė Brazinskaitė Kaunas Lietuva Vaikų bėgimas
5206 Lukas Andrijauskas Klaipėda Lietuva Vaikų bėgimas
5207 Zoja Mednikovaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Ok Labirintas
5208 Nora Mednikovaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Ok Labirintas
5209 Domas Tomaševičius Lietuva Vaikų bėgimas
5210 Eva Pestininkaite Lietuva Vaikų bėgimas
5211 Urtė Tomaševičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5212 ugne uogintaite Lietuva Vaikų bėgimas
5213 Urtė Trimonytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Lietuvos paštas
5214 Eibartas Grekas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Lietuvos paštas
5215 Radvilė Grekaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Lietuvos paštas
5216 Vilija Kavaliauskaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5217 Gabrielius Kavaliauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5218 AUGUSTIN JASINSKI Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
5219 Jonas Ryklys Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6001 Dominykas Ažukaitis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6002 Vija Turulytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Šviesos kariai
6003 Jonas Turulis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Šviesos kariai
6004 Jurgis Turulis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Šviesos kariai
6005 Benas Pakalnis Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6006 Paulius Petraška Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6007 Mindaugas Talalajevas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas Begimo klubas
6008 Modestas Gricenko Lietuva Vaikų bėgimas Begimo klubas
6009 Kristupas Vaitoska Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6010 Dovydas Stangvinas Trakai Lietuva Vaikų bėgimas Sostinės olimpas
6011 Saulius Kerinas Trakai Lietuva Vaikų bėgimas Sostinės olimpas
6012 Tauras Kerinas Trakai Lietuva Vaikų bėgimas Sostinės olimpas
6013 Urtė Vasiliauskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6014 Lėja Šimkutė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6015 Milda Japertaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6016 Austėja Musteikytė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6017 Ariana Rudkovskaja Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6018 Barbora Kaminskaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6019 Rūta Ganačkovaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6020 Emilija Salapėtaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6021 Greta Umbrasaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6022 Laura Venciūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6023 Beatričė Jarmalavičiūtė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6024 Adriana Budrikaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6025 Rugilė Znutaitė Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6026 Kamile Paulaviciute Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6027 saule dilyte Lietuva Vaikų bėgimas
6028 Meta Bukauskaite Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6029 Aleksas Plitninkas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas
6030 Nojus Astrauskas Vilnius Lietuva Vaikų bėgimas

 

Copyright © 2013. Kalėdinis bėgimas. | Įgyvendinta: OrangeAds.lt