Konkursas moksleiviams

„Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ gruodžio 16 d. kviečia visos Lietuvos moksleivius dalyvauti linksmiausiame metų bėgime ir skelbia net du konkursus kūrybingiausioms klasėms.


1. Video filmukų konkursas „Žiemą šalta, bėgti šilta!“

Sukurk video tema „Žiemą šalta, bėgti šilta!“ ir visai savo klasei laimėk gruodžio 16 d. kelionę traukiniu į šventiškai pasipuošusį Vilnių bei registraciją į 3km distanciją „Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime“!

TAISYKLĖS

  • Konkurso datos: vyksta iki lapkričio 30 d.
  • Konkurso dalyviai: dalyvauti gali visi 5-12 klasių Lietuvos moksleiviai. Konkurse galima dalyvauti ir individualiai, ir subūrus komandą.
  • Konkurso užduotis: sukurti trumpą (apie 1 min. trukmės) filmuką tema „Žiemą šalta, bėgti šilta!“
  • Konkurso darbų pateikimas: filmuką dalyvis turi įkelti į interneto svetainę youtube.com, išsiųsti pranešimą apie patalpinimą elektroniniu paštu info@kaledinisbegimas.lt nurodant „Video konkursui“. Laiške taip pat nurodyti kūrėjo/-ų vardą pavardę, el.pašto adresą, tel. nr, mokyklą, klasę ir miestą.
  • Kūrybinės kino dirbtuvės: gruodžio 5 bus paskelbti konkurso nugalėtojai, kuriems, drauge su visa klase bus įtekti prizai – nemokama kelionė traukiniu į Vilnių bei registracijos į 3 km distanciją „Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime“, gausus dalyvio krepšelis, išskirtiniai medaliai ir šventinė nuotaika. O kur dar įspūdinga Vilniaus Kalėdų eglė! Renginio data – gruodžio 16 d.

Projekto partneris: traukiniobilietas.lt


2. „Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo“ klasės taurė

Gruodžio 16 d. 43-iasis „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ žada dar daugiau prizų tau ir tavo draugams. Suburk klasės komandą, registruokitės ir bėkite pasipuošę įmantriausiais kostiumais. Labiausiai išsiskyrusi klasė laimės „Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo“ klasės taurę ir net 500 eur. vertės „Apollo boulingo“ dovanų kuponą visai klasei.

Dalyvių sąrašą kviečiame siųsti info@kaledinisbegimas.lt iki gruodžio 7 d.
Iškilus klausimams, susisiekite – giedre@vilniausmaratonas.lt, +37063524523

Kuo nustebinsit visko mačiusį Vilnių?