Muzikinės stotelės

Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo trasoje jums nuotaiką kels ir muzikos ritmą palaikys muzikinės stotelės!

Už muzikines stoteles norime padėkoti Gera dovana – www.geradovana.lt , S-Sportas, Red Bull , Sportland Lietuva, RE.Formatas, Atrask Lietuvą bei nuostabiems lietuvių atlikėjams Aldegunda, Mikita, Ignas iš Ignalinos, Moderni Muzikos Studija GSC ir Sound Juize!

Sound Juize 

Tai duetas Lietuvos šokių padangėje susibūrė paskatintas bendrų muzikinių pakraipų 2012m. Nariai: Arvydas Zabarauskas (Boogiez) ir Ramūnas Petravičius (Deep Dimension). Abiejų diskžokėjų muzikinė patirtis siekia daugiau nei 26 metų. Grojama muzika: deep house, progressive, dub, techno. Per visą karjerą atskirai dj‘ai suorganizavo ir atgrojo begalėje renginių, vykusių įmantriausiose Lietuvos erdvėse. Tuos laikus menantys, prisimins tūkstančius naktų padovanotų muzikos mylėtojams ir šimtai tūkstančių valandų paskirtų mylimai muzikai ir auditorijai.

Aldegunda

Aldegunda – unikaliai talentinga charizmatiška atlikėja, dainų autorė, nemažai metų gyvenusi JAV, iš kur parsivežė didelį bagažą kokybiškos sceninės patirties. Aldegundos repertuaras platus, pradedant nuo Amerikos klasikos, džiazo, bliuzo, jos pačios kūrybos, baigiant pop-roku, šių dienų pasauliniais pop hitais. Ji taip pat yra socialinė aktyvistė, siekianti naudoti muziką kaip galingą teigiamų pokyčių priemonę, nes ji supranta, kaip menas keičia pasaulį. Aldegunda ne kartą dalyvavo “Eurovizijoje”, “Lietuvos Balsas. Kartos” projekte. Šiuo metu atlikėja teisėjauja “Muzikos Talentų Lygoje”, taipogi tarptautiniuose dainų konkursuose Graikijoje, Ispanijoje, Lenkijoje. Atlikėjos autorinės dainos skamba pagrindinėse Lietuvos radijo stotyse. O mes džiaugiamės turėdami galimybę Aldegundą išgirsti artėjančiame Vilniaus miesto kalėdiniame bėgime!

Pasiklausykime keletą Aldegundos dainų:

🎤 Naktinis miestas: https://www.youtube.com/watch?v=71lTy_y2Q2M

🎤 Viskas bus gerai: https://www.youtube.com/watch?v=ZOvwdMCTSqU

🎤 Stay with me: https://www.youtube.com/watch?v=Bv2L7H6z458

GSC Moderni Muzikos Studija

GSC

Vienintelė muzikos studija Lietuvoje, kurioje dirbama naudojantis geriausiomis, pažangiausiomis ir šiuolaikiškiausiomis UK ir JAV metodikomis. Studijoje galima rasti: Individualius arba mažų grupių muzikinius užsiėmimus;Specialiai pritaikytą muzikos mokymo metodinę programą atsižvelgiant į kliento poreikius, Pasirinkimo laisvę į norimą instrumentą, Galimybę pasirinkti tinkamą pamokų laiką ir daugiau. Plačiau: https://www.gitaros-studija.lt/about ir https://www.facebook.com/muzikosstudijagsc/

Ignas iš Ignalinos

Ignas iš Ignalinos – pozityvaus, saulėto reggae kūrėjas ir atlikėjas, besidalinantis savo kūryba jau daugiau nei 10 metų. Neseniai išleidęs debiutinį albumą “Regis Miške” Ignas pasidalins savo kūryba su visais dalyvausiančiais Kalėdiniame bėgime.

 

Mikita

Energingais akordeono garsais dalinsis Mikita – nepagailėkite plojimų!

https://www.instagram.com/mikita.music/

Gera dovana

Muzikos stotelė, kuri pati pirmoji užkurs visus bėgikus energingam ir linksmam bėgimui Vilniaus gatvėmis!

Atrask Lietuvą

Lietuvos bėgimo taurė – tai projektas, kuris vienas iš pirmųjų Lietuvoje į vieną bendruomenę sujungė kelis miestus, kelis bėgimus, kelis bėgimų organizatorius ir daugumą bėgimo profesionalų, mėgėjų ir entuziastų. Atrask Lietuvą bėgte!

S-sportas

S-Sportas kolektyvas – patys aktyviai sportuojame, dalyvaujame ir organizuojame varžybas – keliaujame. Domimės sporto naujovėmis. Prieš siūlydami prekes ir naujus gamintojus Jums, visas prekes išbandome ne tik prie veidrodžio, bet ir gyvai treniruotėse, varžybose, išvykose.

Šiandien mūsų siūlomas asortimentas yra itin platus ir skirtas profesionaliems sportininkams, mėgėjams, turistams, keliautojams, jūreiviams, kareiviams ir visiems, kurie mėgsta judėti. Atrask kas tinka būtent Tau!

Sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Čia rasite specialius Kalėdinius pasiūlymus, profesionalę ir kiekvienam aktyviai leidžiančiam laisvalaikį tinkamą sportinę aprangą, avalynę iš šiltus žiemiškus aksesuarus: https://www.s-sportas.lt/

RE.FORMATAS

Dalyviai 6 ir 12 km trasoje pasileis ir Paupiu, kuriame ties RE.formatas sporto klubu lauks ne tik skambanti muzika, bet ir nuostabus palaikymas! 

Naujos kartos sporto klubas Vilniuje RE.FORMATAS – tai įvairios grupinės treniruotės, profesionalūs treneriai, urbanistinės erdvės, naujausia sporto įranga.

Sportland

Smagiausio žiemos bėgimo metu tikrai pro akis nepraslys Sportland muzikinė stotelė. Net neabejojame, kad energija sužavės ir muzika padės bėgti kur kas lengviau!
O kad geros emocijos neišblėstų ir po bėgimo – Sportland kruopščiai atrinko Kalėdinių dovanų idėjas patiems išrankiausiems. Iki pasimatymo!

Red Bull
Energijos pliūpsnis užplūs kiekvieną, bėgantį pro Red Bull muzikos stotelę, kurią 6 ir 12 km trasoje aplankysite ne kartą! 
 
Muzikinių stotelių išsidėstymas trasose: