Muzikinės stotelės

Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo trasoje jums nuotaiką kels ir muzikos ritmą palaikys muzikinės stotelės!

Už muzikines stoteles norime padėkoti Gera dovana – www.geradovana.lt , S-Sportas , Nikeparduotuvės , Red Bull , Sportland Lietuva,Lietuvos bėgimo taurė bei nuostabiems lietuvių atlikėjams Aldegunda , Moderni Muzikos Studija GSC ir Sound Juize!

Sound Juize 

Tai duetas Lietuvos šokių padangėje susibūrė paskatintas bendrų muzikinių pakraipų 2012m. Nariai: Arvydas Zabarauskas (Boogiez) ir Ramūnas Petravičius (Deep Dimension). Abiejų diskžokėjų muzikinė patirtis siekia daugiau nei 26 metų. Grojama muzika: deep house, progressive, dub, techno. Per visą karjerą atskirai dj‘ai suorganizavo ir atgrojo begalėje renginių, vykusių įmantriausiose Lietuvos erdvėse. Tuos laikus menantys, prisimins tūkstančius naktų padovanotų muzikos mylėtojams ir šimtai tūkstančių valandų paskirtų mylimai muzikai ir auditorijai.

Aldegunda

Aldegunda – charizmatiška atlikėja, užburianti klausytoją savo sodriu išlaikytu vokalu, įsimintinais ritmais ir kviečiančia šypsena.

Aldegunda nemažai metų gyveno Čikagoje, JAV, kur ir prasidėjo jos kelias į muziką. Dainų autorė daug dėmesio skiria kūrybai, nes tiki, jog tik joje ji gali pilnai atsiskleisti. Aldegundos kuriamos dainos pasižymi giliu tekstu, kviečia klausytoją pažinti slapčiausius vidinius labirintus. Vienos ryškiausių atlikėjos muzikinių kolaboracijų yra įvykę koncertuojant kartu su bosistu, kompozitoriumi Kęstučiu Stančiausku (aprašytu su tuometiniu “Streetdancer” ansambliu “Chicago Jazz: A Cultural History” knygoje), Robert Irving III (Miles Davis klavišininku), Charles Heath (Ramsey Lewis būgnininku), Lietuvos operos grandu, A.A. Maestro Virgilijumi Noreika ir kt. Aldegundos muzikinė veikla aprašyta ir pasauliniame laikraštyje “The New York Times”.

Pastaraisiais metais Aldegunda gyvena Lietuvoje ir sėkmingai dainuoja Lietuvai tiek TV ekranuose (Eurovizija, Lietuvos Balsas.Kartos), tiek mažų ir didelių gimtinės miestų koncertinėse salėse, bei festivaliuose.

Drauge su kompozitoriais Gintaru Sodeika ir Gediminu Zujum, Aldegunda sukūrė ir įrašė muzikinį garso takelį naujajam Arūno Matelio ir indų režisierio Siddhant Sarin filmui “Veidrodis”, kuris buvo pristytas 2022m “Kino Pavasaris” festivalyje. Pastaruoju metu Aldegunda nemažai keliauja, teisėjaudama dainų konkursuose: “Lietuvos Talentų Lyga”(Vilnius), “Vistula Sounds”(Lenkija), “Greece’s Pride” (Graikija).

🎤 Aldegunda „Drugelis” https://youtu.be/v0PvCBzId4A

🎤 Aldegunda “Sit down” https://www.youtube.com/watch?v=Ty-nJvQffCY

🎤 Aldegunda „Stay with me“ https://www.youtube.com/watch?v=Bv2L7H6z458

GSC Moderni Muzikos Studija

GSC

Vienintelė muzikos studija Lietuvoje, kurioje dirbama naudojantis geriausiomis, pažangiausiomis ir šiuolaikiškiausiomis UK ir JAV metodikomis. Studijoje galima rasti: Individualius arba mažų grupių muzikinius užsiėmimus;Specialiai pritaikytą muzikos mokymo metodinę programą atsižvelgiant į kliento poreikius, Pasirinkimo laisvę į norimą instrumentą, Galimybę pasirinkti tinkamą pamokų laiką ir daugiau. Plačiau: https://www.gitaros-studija.lt/about ir https://www.facebook.com/muzikosstudijagsc/

S-sportas

S-Sportas kolektyvas – patys aktyviai sportuojame, dalyvaujame ir organizuojame varžybas – keliaujame. Domimės sporto naujovėmis. Prieš siūlydami prekes ir naujus gamintojus Jums, visas prekes išbandome ne tik prie veidrodžio, bet ir gyvai treniruotėse, varžybose, išvykose.

Šiandien mūsų siūlomas asortimentas yra itin platus ir skirtas profesionaliems sportininkams, mėgėjams, turistams, keliautojams, jūreiviams, kareiviams ir visiems, kurie mėgsta judėti. Atrask kas tinka būtent Tau!

O kadangi šventės ne už kalnų, siūlome išsirinkti kalėdines dovanas sau ir draugams: https://www.s-sportas.lt/642-kaledos

Sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Čia rasite specialius Kalėdinius pasiūlymus, profesionalę ir kiekvienam aktyviai leidžiančiam laisvalaikį tinkamą sportinę aprangą, avalynę iš šiltus žiemiškus aksesuarus: https://www.s-sportas.lt/

Sportland x Color Run

Smagiausio žiemos bėgimo metu tikrai pro akis nepraslys bendra Sportland ir The Color Run muzikinė stotelė. Net neabejojame, kad energija sužavės ir net neverta papildomai skatinti registruotis į 2023 metų Color Run. 😉
O kad geros emocijos neišblėstų ir po bėgimo – Sportland kruopščiai atrinko Kalėdinių dovanų idėjas patiems išrankiausiems. Iki pasimatymo!

Red Bull
Vienodai pasiruošęs atšiauraus gyvenimo sunkumams ir malonaus gyvenimo pramogoms, Mindė jus palepins kokybišku garsu, pramogomis ir didžėjų pasirodymais.
 
Žinome, kad nėra daug žmonių, kurie laisvalaikį leidžia bandydami įsivaizduoti, kaip atrodo modernaus F-117 naikintuvo ir „Land Rover Defender 130“ hibridas. Tačiau turime jiems atsakymą – ir ne tik teorinį. Turime jiems atsakymą, kurį galima apžiūrėti, pačiupinėti ir dar kartą apžiūrėti – naująjį „Red Bull“ renginių automobilį, kuriam net vardą davėme – Mindė. Nes negali tokio kieto technologijų stebuklo palikti be vardo tiesiog negalima.